Skip to main content

Види стресу і зняття стресу методи для кожного

Види стресу і зняття стресу методи для кожного

Якщо ви, як і багато людей, ви можете відчувати, що деякі методи зняття напруги не працюють для вас в той час як інші працюють досить добре. Є причини, за якими одні й ті ж шнури напруги можуть працювати так по-різному для різних людей. Часто методи, які, здається, не працюють для конкретної людини малоефективні по одній з двох причин: або вони поганий матч для особистості людини або ситуації. Наприклад, дихальні вправи можуть ефективно зняти стрес, але не може бути достатньо потужною технікою, щоб бути єдиною стратегією подолання труднощів для кого-то відчуває доглядає стрес, хронічний стрес роботи, або іншого типу хронічно зустрічається стресу.

Є так багато різних способів, щоб зняти стрес, що іноді знайти правильну техніку для вашої особистості і ситуації може здатися переважною, або, по крайней мере, як більше роботи, ніж ви хочете, щоб вирішити, коли ви вже відчуваєте стрес. Виявлення стресу шнури, які працюють для вас, однак, може бути варто зусиль в цій роботі, яку ви робите, щоб спробувати різні методи, які працюють для вас в кінцевому підсумку може змінити весь свій досвід стресу.

Якщо у вас є кілька методів, які працюють для вас і просто хочуть додати один або два, або потрібно перебудувати свій спосіб боротьби зі стресом і створити абсолютно нову систему, наступний список може допомогти. Ці методи зняття напруги згруповані за різними категоріями, ви можете бути дивлячись при ухваленні рішення про те, як краще управляти своїм стресом.

гострий стрес

Гострий стрес є типом стресу, який кидає вас забалансових на мить. Це тип стресу, який приходить на швидко і часто несподівано і не триває занадто довго, але вимагає відповіді і приголомшує трохи, як суперечка з кимось у вашому житті, або іспит, для якого ви не робите відчувати себе належним чином підготовлені.

стресова реакція вашого організму спрацьовує при гострому стресі, але ви можете звернути його швидко методи релаксації, а потім повернутися в свій день відчувати себе менш ще раз підкреслити. Ці шнури напруги можуть допомогти вам розслабитися і швидше відновитися після гострого стресу.

 • Дихальні вправи: Дуже добре підходить для гострого стресу, тому що вони працюють швидко.
 • Рефреймінг: Навчіться змінити ваш погляд на ситуацію, щоб управляти рівень стресу.
 • Прогресивне розслаблення м’язів: Як дихальні вправи, PMR дасть вам час, щоб перегрупуватися і заспокоїтися.
 • Міні-медитація: Візьміть дихальні вправи на кроці далі з цієї швидкої, 5 хвилин технікою медитації, щоб заспокоїти в даний момент.

хронічний стрес

Хронічний стрес є типом стресу, який, як правило, відбувається на регулярній основі. Цей тип стресу може залишити вас почуття осушених, і може призвести до вигоряння, якщо це не ефективно управляти. Це відбувається тому, що, коли реакція на стрес хронічно спрацьовує і організм не привів назад в розслабленому стані до наступної хвилі стресу хітів, тіло може залишатися спрацьовує на невизначений термін.

Хронічний стрес може привести до безлічі проблем зі здоров’ям, у тому числі серцево-судинних захворювань, шлунково-кишкових проблем, тривоги, депресії і цілого ряду інших умов. Ось чому важливо, щоб ефективно управляти хронічним стресом.

Управління цього типу стресу часто вимагає комбінованого підходу, з деякою короткостроковим стресом шнури (наприклад, ті, для гострого стресу), а також деяких довгострокових звичками рельєфного стресу, які зменшують загальну напругу. (Різні емоції орієнтованих методи подолання та методи вирішення орієнтованого справляючись важливі, як добре.)

Наступні довгострокові звички можуть допомогти вам краще керувати загальною стрес, який ви можете відчувати себе від хронічних стресорів у вашому житті.

 • Регулярно робіть фізичні вправи: вправи і управління стресом тісно пов’язані між собою з кількох причин.
 • Підтримання здорового харчування: Заправний ваше тіло добре може допомогти із загальним рівнем стресу, тому що вся ваша система буде працювати краще.
 • Вирощують Підтримують Відносини: Маючи міцну систему підтримки є важливим механізмом подолання труднощів.
 • Медитуйте регулярно: У той час як швидкі медитації великі для боротьби з гострим стресом, регулярна практика медитації допоможе побудувати вашу загальну стійкість до стресу.
 • Прослуховування музики: Музика може діяти як прекрасний, стрес знижують фон для повсякденних завдань.

емоційний стрес

Біль емоційного стресу може вдарити сильніше, ніж деякі інші види стресу. Наприклад, стрес, який виходить від суперечливого ставлення, як правило, приносить велику фізичну реакцію і більш сильне почуття дистресу, ніж стрес, який приходить від зайнято на роботі.

Тому важливо, щоб бути в змозі управляти емоційним стресом в ефективні способи. Стратегії, які допомагають обробляти, дифузний, і побудувати стійкість по відношенню до емоційного стресу все можуть добре працювати, а також різні підходи можуть працювати в різних ситуаціях. Ось кілька способів, щоб управляти емоційним стресом.

 • Написати в журналі: Є кілька стратегій, різні журнальованою спробувати, все з користю.
 • Зверніться до одного: Дізнайтеся про різні типи друзів соціальної підтримки може вам запропонувати.
 • Слухати музику
 • Практика усвідомленості: усвідомленість може допомогти тримати вас корениться в даний момент.
 • Зверніться до терапевта

боротьба Burnout

Burnout є результатом тривалого хронічного стресу ситуацій, які залишають люди відчувають відсутність контролю в їх житті. Певні умови роботи можуть створити більший ризик вигоряння, в тому числі не тільки високий рівень вимог, але і неясних очікувань, відсутність визнання досягнень і високого рівня ризику негативних наслідків, коли помилки зроблені.

Після того, як ви досягнете стану емоційного вигорання, його важко підтримувати мотивацію до роботи і виконати те, що ви повинні виконати, і ви можете відчувати себе хронічно перевантажені. На додаток до стратегії, які працюють добре для хронічного стресу і емоційного стресу, такі стратегії можуть допомогти вам повернутися зі стану вигорання або запобігти його повністю.

 • Зайняти деякий час: Якщо ви не поспішайте, відпустка, ось чому ви повинні почати.
 • Отримати більше сміху в ваше життя: Сміх може привести до поліпшення загального стану здоров’я і приносити радість в ваш день.
 • Побалуйте Хобі: Не чекайте, поки ваше життя не затихає, щоб брати участь у ваших хобі.
 • Отримайте більше задоволення від вашого поточного завдання: Якщо ви приземлилися в роботу ви не любите, не все втрачено. Дізнайтеся, як зробити вашу роботу більш наповненим.
 • Зробіть Ваш уїк-енд Count: Дізнайтеся, як принести деякі з ваших вихідних в вашу робочий тиждень для менше стресу.