Skip to main content

Коли чи вживання наркотиків Стати наркоманії?

 Коли чи вживання наркотиків Стати наркоманії?
Наркоманія є складним і хронічним захворюванням головного мозку. Люди, які мають досвід наркоманії компульсивний, іноді некерований, тягу до їх препарату вибору. Як правило, вони будуть продовжувати шукати і використовувати наркотики, незважаючи на переживання вкрай негативні наслідки в результаті використання.

характеристика наркоманії

За даними Американського товариства наркології (ASAM), залежність характеризуються:

 • Нездатність послідовно утримуватися від речовини або корисного досвіду (як в азартних іграх, секс, або переїдання)
 • Погіршення в поведінковому контролі
 • І хто прагне речовини або корисний досвід
 • Зменшена визнання значних проблем з поведінкою і міжособистісними відносинами
 • Дисфункціональні емоційний відгук

Хоча вищезгадані п’ять характеристик, як правило, присутні в більшості випадків наркоманії, ASAM зазначила, що ці п’ять функцій не можуть бути використані для діагностики наркоманії.

Діагностування звикання вимагає оцінки з боку навченого і сертифікованого фахівця. Поговоріть з лікарем або фахівцем в області психічного здоров’я, якщо ви відчуваєте, що ви можете мати проблеми зловживання наркоманії або речовини.

Поведінкові прояви наркоманії

Коли друзі і члени сім’ї мають справу з коханою людиною, який захоплюються, то, як правило, зовнішні форми поведінки особистості, які є очевидними симптомами наркоманії.

Ці моделі поведінки, в першу чергу зосереджені навколо ослабленим контролю наркомана:

 • Надмірна частота використання наркотиків, незважаючи на спроби контролювати
 • Збільшення часу використання або відновлення від наслідків наркотиків
 • Подальше використання, незважаючи на постійні проблеми
 • Звуження уваги на нагороди пов’язані з пристрастю
 • Нездатність вжити заходів щодо вирішення проблем

невміння Утримайтеся

Дослідження показали, що використання тривалої препарат викликає хімічні зміни в мозку наркомана, який змінює систему винагороди мозку, яка пропонує компульсивний наркотиків шукає в умовах зростаючого негативних наслідків.

Цей стан залежності, коли активність триває, незважаючи на негативні наслідки, і, не дивлячись на те, що більше не корисно, називають експертами наркоманії «патологічне переслідування нагороди.» Це є результатом хімічних змін в нагороду схеми мозку.

Як Addiction отримує Started

Причина, по якій люди займаються діяльністю, яка може стати звикання в перше місце, або для досягнення почуття ейфорії або зняти емоційний стан дисфорії-дискомфорту, незадоволеності, тривоги або занепокоєння.

Коли люди п’ють, приймають наркотики, або брати участь в іншому поведінці винагороди шукає (наприклад, азартні ігри, їжу або секс) вони відчувають «високі», що дає їм винагороду або допомогу, яку вони шукають.

Високим є результатом підвищеного допаміну і опиоидного пептид активності в нагороді ланцюгах мозку. Але після того, як високо вони відчувають, є нейрохімічний відскік, який викликає функцію винагороди мозку впасти нижче вихідний нормальний рівень. Коли активність повторюється, такий же рівень ейфорії або рельєфу не досягається. Простіше кажучи, людина ніколи насправді отримує настільки ж високо, як вони зробили це в перший раз.

Нижні Максимуми і більш низькі мінімуми

На додаток до того, що Залежна людина розвивається толерантність до високих потребує більше, щоб спробувати досягти того ж рівня ейфорії, є той факт, що людина не розвивається толерантність до емоційних низьким вони почуваються після цього. Замість того, щоб повернутися до «нормальним», людина повертається до глибшого станом дисфории.

Коли стає залежним, людина збільшує кількість наркотиків, алкоголю, або частоту адиктивної поведінки в спробі повернутися до цієї первісної ейфорії. Але людина закінчує тим, що переживає глибше і глибше, як низько нагорода схема мозку реагує на цикл інтоксикації і абстиненції.

Коли Reward-Знайомлюся стає патологічним

За даними Американського товариства наркології (ASAM), це точка, в якій гонитва за винагороду стає патологічної:

 • Винагорода шукає стає нав’язливим або імпульсивне
 • Поведінка перестає бути приємним
 • Поведінка не більше не забезпечує полегшення

Більше не є функцією вибору

Іншими словами, Залежна людина вважає себе вимушеним-незважаючи на свої власні наміри, щоб зупинити-повторити поведінку, яке більше не нагородження, щоб спробувати уникнути непереборне відчуття незатишно, але не знаходять ніякого полегшення.

Не згодні ASAM, на даний момент звикання вже не тільки функцією вибору. Отже, стан наркоманії жалюгідне місце бути, для наркомана і для тих, хто навколо нього.

Хронічні хвороби і рецидиви

Для багатьох наркоманів, наркоманія може стати хронічним захворюванням, а це означає, що вони можуть мати рецидиви, подібні рецидиви, які можуть статися з іншими хронічними захворюваннями, такі як діабет, астма, і гіпертонія, коли пацієнти не в змозі виконати їх лікуванням. Ці рецидиви можуть виникати навіть після тривалих періодів утримання. Наркоман може вжити заходів, щоб знову увійти ремісію. Але він як і раніше в небезпеці іншого рецидиву. У ASAM замітки «Без лікування або участі в діяльності по відновленню, наркоманія є прогресивним і може привести до інвалідності або передчасної смерті.»