Skip to main content

Огляд біполярного розладу – Вивчити основні відмінності між типами

Огляд біполярного розладу - Вивчити основні відмінності між типами

симптоми

Незважаючи на основна відмінність, коли справа доходить до манії в двох типах біполярного розладу, існує досить багато подібності в симптомах.

Депресивні Епізоди
У біполярному розладі, головний депресивний епізод (один або кілька)  , як правило  , відбувається, але це не потрібно. Біполярний II розлад включає в себе одну або кілька основних депресивних епізодів. Загальні симптоми , які відбуваються в основному депресивному епізоді включають:

 • Безсоння або сонливість
 • Незрозуміла або неконтрольований плач
 • сильна втома
 • Втрата інтересу до речей пацієнт користується під час Євфимії
 • Повторювані думки про смерть або самогубство

Обидва розлади можуть включати періоди  Євфимії -symptom вільного або «нормальних» стану.

Манія
Manic епізоди тривають принаймні за сім днів. Індивід відчуває маніакально епізод може виникнути:

 • почуття ейфорії
 • Менше потреба уві сні
 • Збільшення статевого потягу
 • Галюцинації або марення
 • Помітне збільшення енергії

Під час маніакального епізоду, люди можуть брати участь в ризикованому або необережному поводженні. Наприклад, хтось може займатися ризикованою сексуальною поведінкою, витрачати надмірну кількість грошей, або робити імпульсивні рішення.

Важливо відзначити, що відчуває манії автоматично не означає, людина стає жорстоким або небезпечним.

Іноді люди припустити «маніакально епізод» означає, що хтось перетворюється в «маніяк». Що це не так.

Гіпоманія
Індивід відчуває гіпоманіакальними епізод може відчувати подібні симптоми , але їхнє функціонування не буде помітно погіршується. Багато людей , які відчувають гипомании , пов’язані з біполярної II користуються підвищеною енергії і зниження потреби у сні.

Епізод гипомании не нагнітати до такої міри, що людина потребує госпіталізації, що може трапитися з людиною відчуває манії, особливо, якщо він або вона стає небезпекою для оточуючих і / або самого по собі.

причини

Хоча точна причина біполярного розладу, залишається неясним, генетика, як вважають, відіграють важливу роль. Про це свідчить, зокрема, шляхом дослідження близнюків, в яких один або обидва мали біполярний діагноз I. У 40 відсотків ідентичних близнюків (ті, з однаковими наборами генів), були знайдені обох близнюків, щоб бути біполярним в порівнянні з менш ніж 10 відсотків (двійнят, які не поділяють всі ті ж самі гени).

Інші фактори включають в себе відхилення в схемі мозку людини, порушення в нейротрансмиттер, а також фактори навколишнього середовища, такі як травми дитинства або зловживання.

діагностика

При діагностиці біполярного розладу (незалежно від типу), лікар або лікар повинен виключити інші захворювання, такі як шізоаффектівное розлад, шизофренія, маревні розлади або шизофренію розлад.

Біполярний розлад не може бути діагностований як інші хвороби, де аналіз крові, рентген, або фізичний іспит може забезпечити остаточний діагноз. Діагноз грунтується на наборі критеріїв, які людина повинна задовольняти, щоб розглядати біполярний.

Інформоване діагноз, швидше за все, включає в себе спеціальні тести, щоб виключити інші фізичні причини. Це може включати в себе екран наркотиків, тести візуалізації (КТ або МРТ головного мозку), електроенцефалограми (ЕЕГ), а також повну батарею діагностичних аналізів крові. Ваш лікар буде також задавати вам запитання, і ви повинні зробити все можливе, щоб працювати в тісному контакті з вашим лікарем, щоб підтвердити діагноз і знайти правильний план лікування для вас.

лікування

Лікування біполярного розладу високо індивідуалізований і на основі типів і тяжкості симптомів людина може відчувати.

стабілізатори настрою є основою процесу обробки, а також інші агенти, які часто використовуються, такі як:

 • Настрій стабілізатор, такий як літій
 • Протисудомні стабілізувати перепади настрою
 • Нейролептики контролювати психотичні симптоми, такі як марення і галюцинації, а також нові «атипові» антипсихотичні препарати, які мають стабілізації настрою властивості своїх власних
 • Антидепресанти (менш часто призначають так як вони можуть викликати маніакальний епізод)

У більш важких випадках, електросудорожна терапія (ЕСТ) може бути використана , щоб допомогти полегшити манії або важку депресію. 4

Обидва типи мають бути належним чином Оброблені

Оскільки гипомании менш серйозні, ніж манії, що відбувається в біполярному розладі, біполярний II часто описуються як «м’якше», ніж біполярний I, але це не зовсім точно. Звичайно, люди з біполярним я можу мати більш серйозні симптоми під час манії, гіпоманії, але як і раніше є серйозним захворюванням, яке може мати змінює життя наслідок і тому має бути належним чином.

Крім того, дослідження показують, що біполярні розлади II домінують довше і більш важких епізодів депресії. Насправді, протягом довгого часу, люди з біполярним II стає менш імовірним, щоб повернутися до нормального функціонування повністю між епізодами.

Одне  дослідження ,  спеціально прийшов до висновку , що біполярний тип II був пов’язаний з більш поганим здоров’ям якість життя, пов’язане зі порівнянні типу I. Це залишався вірним навіть в протягом тривалих періодів Євфимії.

Таким чином, експерти схильні вважати, що біполярні розлади II в рівній мірі (якщо не більше), ніж відключення біполярного розладу, тому що це може привести до більш довічних днів, проведених в депресії і не робити, а в цілому між епізодами. Правильне лікування слід проводити для всіх типів біполярних розладів, і ви повинні працювати в тісному контакті з вашим лікарем, щоб з’ясувати, найкраще лікування для Вас.

впоратися

Як і в багатьох психічних захворювань, біполярні розлади пов’язано з певною стигмою в суспільстві, яке може зробити справляючись з умовою більш важким для вас або близької людини. Знайте, що стигма дуже часто розвивається через нестачу знань, тих, хто робить зауваження або дискримінації, як правило, неосвічені або мають страх на основі того, що вони думають, що вони знають про це захворювання.

Чи є хтось з біполярним стикається зі стигмою безпосередньо, знають, що найкращий спосіб впоратися з умовою, щоб зв’язатися з іншими людьми, які відчувають його і отримати професійну допомогу. Ви також можете боротися зі стигмою, щоб допомогти вам впоратися краще, і прочитати про свої права.

У дітях

Біполярний розлад може виникнути у дітей будь-якого віку. Це важливо для батьків і вихователів, щоб бути в курсі унікальних ознак, вони повинні звернути увагу на дитину функціонування, почуттів, і будь-яка сімейна історія захворювання. При своєчасній діагностиці, може бути краще розроблений план лікування для управління симптомів.

заключні думки

Біполярний розлад являє собою складне розлад настрою. Якщо ви стурбовані тим, що ви або кохана людина мають симптоми біполярного епізоду, зверніться до лікаря для правильної оцінки.

Хоча біполярний не виліковний, він піддається лікуванню. При правильному лікуванні і підтримці, симптоми можуть управлятися до точки, де якість життя не сильно впливає.