Skip to main content

Огляд наркоманії та лікування

 Огляд наркоманії та лікування
Протягом довгого часу, залежність означає неконтрольовану звичку вживати алкоголь або інші наркотики. Зовсім недавно, концепція наркоманії була розширена за рахунок включення поведінки, такі як азартні ігри, а також речовини, і навіть звичайні і необхідні заходи, такі як заняття фізичними вправами і прийому їжі. Ключовим є те, що людина знаходить поведінку приємного в деякому роді і привертає надмірно в поведінці як спосіб справитися з життям. На той час, людина захоплюється, поведінка буде викликати більше проблем в житті людини, ніж вирішує.

Що ви повинні знати про наркології

У той час як залежність від речовин часто з’являлися чіткі, є деякі суперечки про те, які речовини дійсно затягує. Поточні рекомендації через Діагностичне і статистичне керівництво по психічних розладів, або DSM 5, показують, що більшість психоактивних речовин, в тому числі лікарських препаратів, мають потенціал, щоб бути захоплюючим.

Що Про Поведінкові наркології?

Існує ще багато суперечок про багатьох «поведінкові» пристрасті, чи є «істинної» аддикция. Необхідні додаткові дослідження, щоб прояснити це питання. Ігроманії є поведінкової залежністю, яка була визнана протягом багатьох років в якості імпульсного розлади управління. В даний час класифікується як азартні ігри розлади в DSM.

Схильність потрібен час, щоб розвиватися. Малоймовірно, що людина стане залежним після використання речовини відразу, хоча можна розробити проблему психічного здоров’я або померти від передозування або іншого ускладнення після одного використання деяких речовин.

Хоча є деякі школи думки, які проповідують необхідність повного утримання, багато людей можуть навчитися контролювати адиктивна поведінка, наприклад, пити, їсти, магазини, і секс. Чи є це хороша ідея для вас, залежить від багатьох факторів, і краще за все вирішуються у співпраці з вашим лікарем або терапевтом.

Вживання психоактивних речовин не завжди є ознакою наркоманії, хоча вживання наркотиків несе численні медичні та соціальні ризики, а також наркоманії. Батьки не повинні автоматично припускати, що їх дитина має схильність, якщо вони виявляють, що їх дитина використовував препарат.

Якщо ви можете бути Addicted до чого-небудь, що робить це залежність?

Симптоми наркоманії можуть варіюватися, але є два аспекти, які все аддикции мають загальні риси:

Addictive поведінку є дезадаптивною

Ве викликає проблеми для особи або оточуючих їх людей. Таким чином, замість того, щоб допомогти людині впоратися з ситуаціями, або подолати проблеми, вона прагне підірвати ці здібності. Наприклад, гравець може побажати йому було більше грошей, але грати в азартні ігри, швидше за все, злийте його фінансові ресурси. П’яниця може хотіти, щоб підбадьорити себе вгору, але вживання алкоголю може призвести до або посилювати депресію. Статевий наркоман може жадати близькість, але акцент на статевих актах може запобігти реальну близькість від розвитку.

Поведінка наполегливо
Коли хто – то захоплюється, він буде продовжувати брати участь в адиктивне поведінці, незважаючи на неприємність , що викликає його. Так що випадкові вихідні баловство це не залежність, хоча це може привести до різного роду проблем. Залежність характеризуються частим зачепленням в поведінці.

Але якщо ви все ще насолоджуватися, це не може бути залежність, правильно?

Неправильно. Оскільки засоби масової інформації, зокрема, зображували наркоман, як безнадійно, нещасні люди, життя яких розвалюються, багато людей зі шкідливими звичками не вірять, що вони захоплюються до тих пір, як вони насолоджуються і тримають своє життя разом.

Часто пристрасті людей вкоренилися в їх способі життя, до точки, де вони ніколи або рідко відчувають симптоми абстиненції. Або вони не можуть визнати їх симптоми абстиненції за те, що вони є, покласти їх до старіння, працюючи надто важко, або просто не подобаються ранку. Люди можуть йти в протягом багатьох років, не розуміючи, як вони залежать від їхньої залежності.

Люди із забороненими пристрастями можуть насолоджуватися потайним характером їх поведінки. Вони можуть звинувачувати суспільство за його вузькості, вибираючи бачити себе вільно вольових і незалежних осіб. Насправді, пристрастей, як правило, обмежує індивідуальність і свободу людей, як вони стають все більш обмежені в їх поведінці. Вирушаючи до в’язниці за участь в незаконній наркоманії обмежує їх свободу навіть більше.

Коли люди захоплюються, їх задоволення часто стає зосереджено на проведення адиктивної поведінки і зняття виведення, а не весь спектр переживань, які утворюють повний потенціал людини на щастя.

В якийсь момент, Залежна людина може усвідомити, що життя пройшло повз них, і що вони пропустили на насолоді, відмінних від наркоманії досвідом. Це усвідомлення часто відбувається, коли люди подолати залежність.

У чому проблема, якщо вона не заподіявши шкоди?

Схильність шкоду людині з наркоманією і їхнє оточення.

Найбільшою проблемою є нездатність захоплюються людини визнати шкоду їх залежність робить. Він може бути в спростуванні про негативні аспекти його пристрасті, вибираючи ігнорувати вплив на його здоров’я, життя моделі і відносинах. Або він може звинувачувати зовнішні обставини або інших людей в його житті за його труднощі.

Шкода від наркоманії особливо важко розпізнати, коли наркоманія є основним способом даної особи впоратися з іншими проблемами. Іноді інші проблеми безпосередньо пов’язані з наркоманією, такі як проблеми зі здоров’ям, а іноді вони побічно пов’язані із залежністю, наприклад, проблеми в стосунках.

Деякі люди, які захоплюються до речовин або деятельностям дуже обізнані про свої пристрасті, і навіть шкода від наркоманії, але продовжують робити адиктивна поведінка в будь-якому випадку. Це може бути тому, що вони не відчувають, що вони можуть впоратися без пристрасті, тому що вони уникають справи з будь-яким іншим питанням, що залежність відволікає їх від (наприклад, жорстокого поводження в дитинстві), або тому, що вони не знають, як користуватися життя будь-яким іншим способом.

Наркоманія може привести до кризи

Шкода наркоманії може бути визнаний тільки тоді, коли Залежна людина проходить через кризу. Це може статися, коли звикання речовина або поведінку віднімається повністю і людина входить в висновок і не може впоратися з ситуацією. Або це може статися в результаті наркоманії, такі як важка хвороба, партнер Йдучи, або втрата роботи.

Якщо ви думаєте, може мати Addiction

Зазвичай, якщо не нормально, щоб пройти етап залучення до вживання психоактивних речовин або адиктивної поведінки, не вірячи ви залежні. Це настільки часто, насправді, що у нього є ім’я, стадія попереднього споглядання.

Якщо ви починаєте думати, що ви могли б мати схильність, ви, ймовірно, перейшли в стадію споглядання. Це прекрасний час, щоб дізнатися більше про речовину або поведінки, які ви були замішані в і відобразити чесно ви відчуваєте які-небудь ознаки або симптоми наркоманії.

Ці ознаки і симптоми варіюються від одного пристрасті до іншого, але найбільш поширені показники, що ви берете участь в поведінці, або приймаючи більше речовини, ніж спочатку передбачалося; що ви зайняті в наступний раз, коли ви можете займатися в поведінці або використовувати речовину; і ви ставите його перед іншими важливими частинами вашого життя, такі як сім’я, робота і обов’язок. Ви можете також знайти ви втрачаєте інтерес до іншої приємною діяльності, в порівнянні з адиктивних поведінкою.

Багато тоді вирішили внести зміни. Для деяких людей це легко і керований. Для багатьох інших, кинути палити може привести до неприємних симптомів абстиненції, навіть з поведінкою, і може відкрити неприємні відчуття, які були заспокоювати або пригнічені адиктивна поведінка. Якщо це станеться, або якщо ви пили або з використанням препаратів, таких як опіоїди-забороненими або запропонованими, інших ліків, що відпускаються за рецептом, стимулятори, кокаїн або метамфетамін, ви повинні негайно звернутися за медичною допомогою.

Зупинка деяких ліків, то рецидивний може посилити ризик передозування, проблеми психічного здоров’я або інших загрозливих для життя ускладнень, і має бути зроблено під медичним наглядом.

Життя з наркоманією

Деякі люди не хочуть, щоб змінити їх адиктивної поведінки, або спробувати спробувати, але не схоже, щоб бути успішним на виході. Ці люди часто роблять краще з метою зменшення шкоди або використання ресурсів для самостійного управління своєї залежності.

Якщо це звучить, як ви пам’ятаєте, допомога завжди доступна. Виховуючи себе є хорошим початком. Ви можете значно зменшити кількість шкоди для себе і оточуючих, і, можливо, в один прекрасний день, ви будете готові змінити назавжди.

Наступні кроки, щоб Розглянути

Хоча це може здатися страшно, отримати оцінку і діагноз є хорошим кроком з точки зору отримання допомоги. Якщо це не для вас, ви можете спробувати групи самодопомоги і з’єднатися з іншими, пов’язаними з тією ж проблемою. З’ясувати більше про вашу залежності і те, що допомогли іншим також може бути хорошим кроком, і це не вимагає від вас, щоб поговорити з ким-небудь ще.

Наша думка

Багато людей бояться термін наркоманії і вважають, що це свідчить про недостатність або марності. Люди з залежностями часто несуть стигму про їхню поведінку, що призводять до сорому і страху шукає допомогу. Світ змінюється, і ви можете виявити, що отримання довідки для наркоманії це краще, що ви коли-небудь зробити для себе. У той же час, ми сподіваємося, що навчання себе допоможе на вашому шляху до здоров’я.