Skip to main content

Огляд Управління стресу – Як зменшити вплив стресу на вашому житті

Огляд Управління стресу - Як зменшити вплив стресу на вашому житті
Всі ми відчуваємо стрес в нашому житті. Оскільки переважна більшість проблем зі здоров’ям викликані або під впливом стресу, важливо зрозуміти , як стрес впливає на ваше тіло і вивчити ефективні методи управління стресом , щоб стрес працювати на вас , а не проти вас.

Що таке стрес?

Стрес є відповіддю вашого тіла на зміни у вашому житті. Тому що життя передбачає постійну зміну (в діапазоні від зміни місця розташування з дому на роботу щоранку, щоб адаптуватися до суттєвих змін життя, як шлюб, розлучення або смерть близької людини), не уникнути стресу. Тому ваша мета не повинна усунути весь стрес, але усунути непотрібну напругу і ефективно управляти іншим. Є деякі загальні причини стресу, що багато людей відчувають, але кожна людина індивідуальна.

причини стресу

Стрес може надходити з багатьох джерел, які відомі як «стрес-фактори.» Тому що наш досвід того, що вважається «стресові» створюється нашим унікальним сприйняттям того, що ми стикаємося в житті (на основі власного поєднання особистісних рис, наявних ресурсів, звичних моделей мислення і більш), ситуація може сприйматися як «стресові “однією людиною і просто” складним “кимось іншим.

Простіше кажучи, тригер напруга однієї людини не може зареєструвати як стрес для кого – то ще. Тим НЕ менше, в деяких ситуаціях , як правило , щоб викликати більше стресу у більшості людей і може збільшити ризик вигоряння. Наприклад, коли ми опиняємося в ситуаціях , де є високі вимоги до нас; де у нас є невеликий контроль і кілька варіантів; де ми не відчуваємо , обладнані; де ми можемо бути строго судити інших; і де наслідки невдачі круті або непередбачувано, ми , як правило, підкреслені.

Через це багато людей підкреслюють свої робочі місця, їх відносини, їх фінансові проблеми, проблеми зі здоров’ям, і більш приземлені речі, як безлад або напружений графік. Вивчення навичок, щоб впоратися з цими стрессорами може допомогти зменшити ваш досвід стресу.

наслідки стресу

Так само, як стрес по-різному сприймається кожним з нас, стрес впливає на всіх нас способами, які є унікальними для нас.

Одна людина може відчувати головні болі, в той час як інший може знайти розлад шлунка є загальною реакцією, а третій може відчувати будь-який з ряду інших симптомів. У той час як ми всі реагують на стрес в наших відносинах, є довгий список часто зустрічаються наслідків стресу, які варіюються від легкої до загрозливою життя. Стрес може вплинути на імунітет, що може вплинути практично у всіх галузях охорони здоров’я. Стрес може вплинути на настрій у багатьох відношеннях.

Якщо ви виявили, відчувають фізичні симптоми, на вашу думку, може бути пов’язано зі стресом, поговоріть з вашим лікарем, щоб переконатися, що ви робите те, що ви можете захистити своє здоров’я. Симптоми, які можуть посилюватися стресом не є «все в голові», і повинні бути прийняті всерйоз.

Створення плану управління стресом часто одна частина плану для загального самопочуття.

Ефективне управління стресом

Стрес може бути ефективно управляти багатьма різними способами. Кращі плани управління стресом, як правило, включають в себе поєднання стресу шнури, які стосуються стрес фізично і психологічно, і допомагають розвивати стійкість і справляються навички.

  • Використовуйте швидкі шнури напруги. Деякі методи зняття напруги може працювати всього кілька хвилин , щоб заспокоїти стресову реакцію організму. Ці методи пропонують «швидке рішення» , який допоможе вам відчувати себе спокійніше в даний момент, і це може допомогти кілька способів. Коли реакція на стрес не спрацьовує, ви можете підходити до вирішення проблем більш вдумливо і активно. Ви можете бути менш імовірно , щоб накинутися на інших з – за розлади, які можуть зберегти ваші відносини здоровими. Покусуючи свою відповідь на стрес у зародку також може тримати вас від відчувають хронічний стрес.
    Швидкі шнури напруги , як дихальні вправи, наприклад, не може будувати свою стійкість в майбутньому стресу або звести до мінімуму фактори стресу , які стоять перед вами, але вони можуть допомогти заспокоїти фізіологію організму після того , як реакція на стрес спрацьовує.
  • Розвиток зняття стресу звички. Деякі методи менш зручні у використанні , коли ви знаходитесь в середині стресовій ситуації. Але якщо ви будете практикувати їх регулярно, вони можуть допомогти вам впоратися зі стресом в цілому, будучи менш реактивним до нього і більш здатні змінити ваш відповідь на стрес швидко і легко.
    Довгострокові здорові звички, як фізичні вправи або регулярної медитації, може сприяти стійкості до стрес – факторів , якщо ви зробите їх невід’ємною частиною вашого життя. Навички спілкування і інші навички способу життя можуть бути корисні в управлінні стрессорами і зміни , як ми відчуваємо себе від «перевантажено» в «виклик» або навіть «стимулювали» .
  • Усунення чинників стресу , коли ви можете. Ви не можете бути в змозі повністю усунути стрес зі свого життя або навіть найбільших стрессоров, але є області , де ви можете звести до мінімуму його і отримати його на керованому рівні. Будь-який стрес , який ви можете вирізати може мінімізувати загальне навантаження на стрес. Наприклад, закінчення навіть одного токсичного відносини може допомогти вам більш ефективно справлятися з іншим стресом ви відчуваєте , тому що ви можете відчувати себе менш перевантажені.

Виявивши широкий спектр методів управління стресом, а потім вибрати суміш, яка відповідає вашим потребам, може бути ключовою стратегією для ефективного зняття стресу.

Часті питання про стрес

Є чи стрес Неминуче шкідливим для здоров’я?
На насправді, немає. Є кілька різних типів стресу , які варіюються від еустресса, що є позитивною і захоплюючою формою стресу, хронічного стрес, який був пов’язаний з багатьма серйозними проблемами зі здоров’ям і є типом негативного стресу найбільш часто згадується в новинах. У той час як ми хочемо керувати або усунути негативні типи стресу, ми також хочемо зберегти позитивні форми стресу в нашому житті , щоб допомогти нам залишатися життєво важливими і живими. Тим НЕ менше, якщо ми відчуваємо дуже багато стресу в нашому житті, навіть «хороший» стрес може сприяти занадто високому рівню напруги, що може привести до відчуття перевантажені або мати ваш відповідь напруги спрацьовує занадто довго. Ось чому він по – , як і раніше важливо , щоб навчитися розслабити тіло і розум періодично і скоротити непотрібний стрес , коли це можливо.

Як я можу сказати , коли я занадто Підкреслив?
Стрес впливає на нас все по – різному, не всі з яких є негативними. (Насправді, стрес цікавого життя може фактично служити хорошим мотиватором і тримати речі цікавими.) Коли рівень стресу стає занадто інтенсивним, проте, є деякі симптоми стресу , що багато людей відчувають. Наприклад, головні болі, дратівливість, і нечітка мислення »може бути все симптоми , які ви перебуваєте під занадто багато стресу. Хоча не всі , хто знаходиться під напругою буде відчувати ці специфічні симптоми, багато. Якщо ви виявите , що ви не розумієте , як підкреслили ви поки не перевантажені, це важливо навчитися помічати тонкі сигнали вашого тіла і ваше власну поведінку, майже як зовнішній спостерігач могутність. Для того, щоб помітити , як ваш організм реагує на стрес, ви можете спробувати цю медитацію сканування тіла (це допомагає розслабитися і в той же час).

Що я можу зробити , коли я відчуваю себе розбитим стрес?
Ми всі відчувають себе пригніченими час від часу; це нормально. Хоча це практично неможливо усунути раз , коли події змовляються і стресові реакції організму спрацьовує, є способи , які ви можете швидко зворотна реакція вашого організму на стрес, буферні шкоди вашому здоров’ю і підтримці вашого мислення ясно, так що ви можете більш ефективно вирішувати з тим, що відбувається в даний момент.

Там чи спосіб бути менш схильні до дії стресу?
На насправді, практикуючи регулярний метод управління стресом або два, ви можете усунути деякі з стресу ви відчуваєте себе прямо зараз , і зробити себе більш стійкою в умовах стресу в майбутньому. Є кілька різних речей , які ви можете спробувати, починаючи від ранкової прогулянки до журналирования практиці вечора просто зробити більше часу для друзів. Хитрість полягає в тому, щоб знайти те , що відповідає вашому житті і особистості, так що легше дотримуватися.