Skip to main content

Основні причини стресу

 Основні причини стресу
Стрес є нормальним і, в деякій мірі, необхідною частиною життя. Незважаючи на це час щось досвід усіх, що викликає стрес може відрізнятися від людини до людини. Наприклад, одна людина може розсердитися і перевантажений серйозної пробкою, в той час як інші можуть виявитися їх музика і вважає його м’яке незручністю. Боротьба з одним може послідувати одна людина навколо для іншої частини дня, в той час як інший може легко потисне його.

Що викликає у вас стрес вже може бути щось ви зовсім обізнані. Але, з огляду на важливість підтримки напруги в узді, коли справа доходить до пом’якшення наслідків може мати на ваше фізичне і психічне здоров’я, це варто відкриття себе можливість того, що інші чинники можуть бути в грі, теж. Обробіть ваш план стрес-відновний з усіма з них у вигляді.

фінансові проблеми

За даними Американської психологічної асоціації (APA), гроші є провідною причиною стресу в Сполучених Штатах. У 2015 році обстеження , АП повідомив , що 72 відсотків американців підкреслять про гроші , по крайней мере частину часу в протягом попереднього місяця. Більшість учасників дослідження повідомило гроші будучи важливим джерелом стресу, з 77 відсотків почуття значного занепокоєння з приводу фінансів.

Ознаки фінансового стресу може включати в себе:

 • Хвилювання і почуття тривоги про гроші
 • Сперечатися з близькими про гроші
 • Почуття провини витрачати гроші на другорядних
 • Боячись, щоб відкрити пошту або відповідати на телефонні дзвінки

Фінансовий стрес може зайняти кілька місяців або років, щоб викопати з. У довгостроковій перспективі, стрес, пов’язаний з фінансами призводять до біди, яка може виховує кров’яний тиск і викликає головні болі, розлад шлунка, біль у грудях, безсоння, і загальне відчуття хвороби. Фінансовий стрес також пов’язаний з рядом проблем зі здоров’ям, включаючи депресію, тривожність, проблеми зі шкірою, діабет і артрит.

робота

У відповідності з Центрами з контролю і профілактиці захворювань (CDC) , американці тепер витрачають 8 відсотків більше часу на роботу по порівнянні з 20 років тому, і близько 13 відсотків людей працюють на другу роботу. Принаймні , 40 відсотків повідомляють про своїх робочих місцях стресу, і 26 відсотків повідомили , що вони часто відчувають себе випалили їх роботу.

Будь-яка кількість речей може сприяти стрес на робочому місці, включаючи занадто багато роботи, ненадійності роботи, незадоволеність роботою або кар’єрою, а також конфліктів з босом і / або співробітників. Якщо ви турбуєтеся про конкретний проект або почуття несправедливо, ставлячи свою роботу попереду все інше може вплинути на багато аспектів вашого життя, в тому числі особистих відносин і психічного і фізичного здоров’я.

Фактори за межами самої роботи також відіграють певну роль в роботі стрес, в тому числі людини психологічного гриму, загальний стан здоров’я, особистого життя. і кількість емоційної підтримки, яку вони мають за межами роботи.

Ознаки пов’язаного з роботою стресу можуть бути фізичні та психологічні, в тому числі:

 • втома
 • головний біль
 • Напруга м’язів і біль
 • проблеми зі шлунком
 • прискорене серцебиття
 • тривожність
 • депресія
 • Перепади настрою
 • Труднощі з концентрацією або прийняття рішень

Деякі люди можуть відчувати себе розбитим і з усіх сил, щоб впоратися з проблемою, яка може вплинути на їх поведінку, а також. стрес Робота може підказати людям мати:

 • збільшення невиходів
 • Краплі в виконанні робіт
 • Проблеми, пов’язані з особистими відносинами
 • Знижена творчість і ініціатива
 • Більш низькі рівні терпіння і підвищення рівня розчарування
 • відсутність інтересу
 • ізоляція

особисті відносини

Є люди у всьому нашому житті, які викликають у нас стрес. Це може бути член сім’ї, інтимний партнер, друг або колега. Токсичні люди ховаються у всіх частинах нашого життя і стресу ми відчуваємо від цих відносин може вплинути на фізичне і психічне здоров’я.

Є безліч причин стресу в романтичних стосунках і коли пари постійно знаходяться під тиском, відносини можуть бути на ризик невдачі.

Загальні стресори відносини включають в себе:

 • Будучи занадто зайняті, щоб провести час один з одним і розділити відповідальність
 • Інтим та секс стають рідкісними через проблеми, зайнятість здоров’я, і ​​будь-яку кількість інших причин
 • Ви і ваш партнер не спілкуватися
 • Ви і / або партнер споживають занадто багато алкоголю і / або наркотиків
 • Ви або ваш партнер думає про розлучення
 • Існує зловживання або контроль в стосунках

Ознаки стресу, пов’язаного з особистими відносинами схожі на звичайні симптоми загального стресу і може включати в себе фізичне здоров’я і проблеми зі сном, депресія і тривожність. Ви також можете знайти собі уникнути або мати конфлікт з людиною, або стають легко дратується своєю присутністю.

Іноді особисті відносини стрес також можуть бути пов’язані з нашими відносинами з людьми на соціальних медіа – платформ, таких як Facebook . Наприклад, соціальні медіа , як правило, природним чином стимулювати порівняння себе з іншими, що може привести до стресу почуття неадекватним. Це також робить знущання простіше.

виховання дітей

Батьки часто стикаються з керуванням напруженим графіком роботи, які включають в роботу, домашні обов’язки і виховання дітей. Ці вимоги призводять до батьківського стресу.

Високий рівень стресу виховання дітей можуть призвести до батьків бути різким, негативним, і авторитарним у взаємодії з дітьми. Виховання стрес може також знизити якість дитячо-батьківських відносин. Наприклад, ви не можете мати відкрите спілкування, щоб ваша дитина не приходить до вас за порадою або вашої дитини, і ви можете сперечатися часто.

Джерела виховання дітей стресу можуть включати в себе більш низький дохід, працюючи довгі години, з одним батьком, в шлюбі або у відносинах напруженості, або виховання дитини, який був діагностований з поведінковими розладами або порушеннями розвитку.

Батьки дітей з розладами поведінки і затримкою розвитку мають високий ризик для батьківського стресу. Насправді, численні дослідження показують , що батьки дітей з аутизмом повідомляють більш високі рівні батьківського стресу , ніж люди , чиї діти не має стану.

Повсякденне життя і Зайнятість

День за днем ​​стресори наші щоденні незручності. Вони включають в себе такі речі, як кладучи ключі, спізнювалися, і забуваючи принести важливий пункт з вами, коли виходячи з дому. Як правило, це лише незначні невдачі, але якщо вони стають частими, вони стають джерелом неспокою впливає фізичне і / або психологічне здоров’я.

Напруга занадто зайнятий, стає все більш і більш поширеним явищем. У ці дні, люди більш зайняті, ніж будь-коли, і що додає багато стресу в їхнє життя. У деяких випадках, детальність через необхідність, наприклад, доводиться працювати на другу роботу. Інші часи, це відбувається через почуття провини і не бажаючи розчаровувати інших. Люди не можуть сказати «ні», і в кінцевому підсумку, мало часу для себе, або вони не помічають свої основні потреби, такі як правильне харчування і вправи через брак часу.

Особистість і ресурси

Ваші особистісні риси і ресурси, які доступні для вас накидаються на все вище і можуть бути незалежними джерелами стресу, а також.

Екстраверти, наприклад, як правило, відчувають менше стресу в повсякденному житті і мають великі соціальні ресурси, які буфера від стресу. Перфекціоністи можуть принести стрес на себе невиправдано через їх суворим стандартам, відчувають більш негативні наслідки для психічного та фізичного здоров’я, ніж ті, хто просто зосередитися на високі досягнення.

Ті, хто «типу А» може підкреслити всі навколо них, в тому числі себе. Ті, у кого достатньо грошей, щоб найняти допомогу може делегувати стресові завдання, тому цей ресурс може забезпечити перевагу над тими, хто бореться, щоб звести кінці з кінцями і повинні працювати, щоб заощадити гроші.