Skip to main content

Розуміння причин біполярного розладу

Є кілька теорій про те, чому біполярні розлади розвивається

 Розуміння причин біполярного розладу
Ніхто абсолютно не знає, що викликає біполярні розлади. Дослідження показують, що генетичний компонент присутній, але ДНК не є єдиною причиною, люди розвивають біполярні розлади. Більшість дослідників сходяться на тому, що є ймовірні фізичні та екологічні чинники, які сприяють також.

генетичні чинники

Коли мова йде про біологічні причини, то перше питання, чи може бути успадковано біполярні розлади. Це питання було досліджено через кілька сімей, прийняття і блізнецових досліджень.

 • У сім’ях осіб з біполярним розладом, першого ступеня споріднення (батьки, діти, брати і сестри), більш ймовірно, мають розлади настрою, ніж родичі тих, хто не має біполярний розлад.
 • Дослідження близнюків показують, що якщо один близнюк має біполярний розлад, ймовірність того, що інший близнюк буде мати це близько 40 відсотків.
 • У двійнят, поява в обох становить близько 5 відсотків.

Це важливо для генетичних теорій, так як ідентичні близнюки виникають, коли один запліднених яєць розколи в два, а це означає, що вони мають той же генетичний матеріал. Двійнята, з іншого боку, відбуваються з різних запліднених яєць, так що їх спадкові гени можуть бути різними. Існують незаперечні докази того, що біполярний розлад може успадковуватися і що існує генетична вразливість до розвитку хвороби.

Brain Structure 

Коли справа доходить до з’ясування того, що саме успадковуються, система нейромедіатор отримала велику увагу в якості можливої ​​причини біполярного розладу. Дослідники знали протягом багатьох десятиліть, що існує зв’язок між нейротрансмиттер і розладами настрою, тому що препарати, які змінюють ці передавачі також полегшити розлад настрою:

 • Деякі дослідження показують, що низький або високий рівень специфічного нейротрансмітера серотоніну, такі як, норадреналіну або допаміну бере участь.
 • Інші дослідження показують, що дисбаланс цих речовин є проблемою, тобто, що певний рівень нейротрансмиттер не так важливий, як і його кількість по відношенню до інших нейротрансмиттер.
 • Проте, інші дослідження знайшли докази того, що зміна чутливості рецепторів на нервових клітинах може бути проблемою.

Коротше кажучи, дослідники абсолютно впевнені, що система нейромедіатора щонайменше, частина причини біполярного розладу, але подальші дослідження і раніше необхідно, щоб визначити його точну роль.

соціальні фактори,

Настрій епізоди біполярного розладу можуть бути обидва відтіняються стресовим подією або обставинами, але можуть і часто відбуваються спонтанно.

Як стрес викликає біполярний епізод до кінця не вивчений. Але вчені вважають, що гормон стресу кортизол відіграє роль. Стрес підвищує рівень кортизолу в організмі, що призводить до змін в тому, як функції мозку і взаємодіє. Насправді, у людей, які страждають депресією або біполярним розладом, рівень кортизолу в крові може залишатися високим, навіть коли стрес немає.

Стрес може виникати з різних переживань. Вона не може бути точно визначено, так як одна людина може сприймати подія як надзвичайно напружений, а інша людина стикається з такою ж випадок не може відчувати сильний стрес.

Дослідження показало, що стресові життєві події можуть привести до виникнення симптомів при біполярному розладі. Однак після того, як розлад ініціюється і прогресує «здається, розвивати своє власне життя.» Як тільки починається цикл, психологічні та / або біологічні процеси, взяти на себе і тримати хворобу активним.

екологічні Тригери

Для Депресивних Епізодів
Після того, як хто – то відчуває біполярні розлади, невеликі напруги можуть викликати депресивні епізоди. Читання сумної книги, розмовляючи з ким – то , хто в депресії, яка отримує погану оцінку на поступки, або навіть ловити холод може викликати депресивний епізод.

Інші приклади біполярних депресивного епізоду тригери включають:

 • позбавлення сну або порушення
 • фізична травма або хвороба
 • менструація
 • гіподинамія
 • подорож

Для маніакальних
Хоча тригерів для маніакальних і депресивних епізодів можуть бути однаковими, є деякі , які є специфічними для маніакальною або гіпоманії. Згідно з дослідженням 2012 року в  журналі афективних розладів , унікальні спускові маніакально або гіпоманії включають:

 • закохуватися
 • використання рекреаційного стимулятора
 • початок творчого проекту
 • пізно вночі вечірки
 • відпочиваючи
 • гучна музика

Крім того, в післяпологовий період і використання антидепресанту, як SSRI, можуть також викликати маніакальний або гіпоманію епізоду.

Діатез-стрес модель

Коли ми шукаємо причини біполярного розладу, краще пояснення згідно з дослідженням наявного в даний час є те , що називається «діатез-стрес модель.» Слово діатез , в спрощеному вигляді, відноситься до фізичного стану , що робить людину більш сприйнятливим , ніж зазвичай до певних захворювань. Таким чином, діатез-стрес модель говорить , що кожна людина успадковує певні фізичні уразливості до проблем , які можуть або не можуть з’являтися в залежності від того, що відбувається стреси у своєму житті.

Таким чином, в нижньому рядку, відповідно до сьогоднішнього мисленням, є те, що якщо у вас є біполярні розлади, ви, ймовірно, були народжені з можливістю розвитку цього захворювання і щось у вашому житті викликали його. Проте, вчені змогли уточнити цю теорію завтра. Один впевнений, що в тому, що вони не будуть здаватися в пошуках відповідей.