Skip to main content

Чи має стрес викликає звикання?

 Чи має стрес викликає звикання?

У минулому, залежність мислилася як результат прийому на «звикання» речовини, такі як героїн або алкоголь. були розглянуто ці речовини мають майже магічну силу, що робить користувач безсилі перед їх споживанням, незалежно від контексту і обставин, таких як стрес, який відчувають користувачем. Визначення в DSM-IV залежно від психоактивних речовин направлено на фізіологічних ефектах цих речовин, а також процесах толерантності і виведення в якості центральної наркоманії.

Однак, починаючи з 1970-х років, дослідження стали з’являтися, що малює іншу картину стресу і наркоманії. Мало того, що стало ясно, що деякі люди, які беруть «звикання» речовини не стають наркоманами, а й, здавалося б, доброякісні форми поведінки, які пов’язані з проковтування речовини, які почали проявлятися як звикання, в тому числі проблеми азартних ігор, торгові наркоманії, харчової залежності, комп’ютерна наркоманія, і навіть секс-залежність. І все більше і більше, набір і настройка і інші контекстуальні питання, такі як стрес, пережитий людиною, приймаючи аддиктивное речовина або участь в адиктивне поведінці, які визнаються як має вплив на чи не люди стають наркоманами. Ці пізніші відкриття відображені в DSM-V.

Як Addiction Використовується для боротьби зі стресом

Схильність часто, як видається, спроба впоратися зі стресом таким чином, що не зовсім робота для людини. У той час як ви можете отримати деяке тимчасове полегшення від стресу за допомогою наркотиків або поведінки, ви стаєте залежним від, що рельєф недовговічна, так що вам потрібно більше для того, щоб продовжувати справлятися зі стресом. І тому, що багато пристрасті приносять з собою додатковим навантаженням, такі як симптоми абстиненції, що випробовуються, коли препарат пом’якшується, ще більш захоплюючим речовина або поведінки необхідно, щоб впоратися з додатковим стресом участю.

З цієї точки зору, очевидно, що деякі люди більш уразливі для пристрастей, ніж інші, просто за кількістю стресу в їхньому житті. Наприклад, в даний час добре встановлена ​​зв’язок між зловживанням дитинства, будьте тим фізичним, емоційним або сексуальним наругою і подальшим розвитком пристрастей до наркотиків і поведінки. жорстоке поводження в дитинстві дуже стресовий для дитини, але як і раніше викликають проблеми, як дитина дозріває в дорослому особина, з подальшими проблемами з відносинами і самооцінкою. Не кожен, хто був ображений як дитина розвивається залежність, і не всі з наркоманією знущалися в дитинстві – але вразливість постраждалих від жорстокого поводження з дітьми в більш пізню наркоманію є яскравим прикладом зв’язку між стресом і наркоманією.

Використання програми стресу для подолання наркоманії

Хоча стрес, сама по собі, насправді не викликають звикання – багато людей знаходяться в стані стресу і не станьте на наркоманію – це, безумовно, відіграє важливу роль для багатьох людей. Визнання ролі стресу в наркоманії розвивається, і про важливість управління стресом в запобіганні і подоланні наркоманії, має вирішальне значення в наданні допомоги людям уникнути страждань, що залежність може привести, як до тих, хто постраждав від шкідливих звичок і їх близьких. Наш стрес сайт надає безліч стратегій і інструменти, які мають відношення до оснащення вас з більш здоровими способами впоратися зі стресом, або ви не розробили залежність.

І це ніколи не буває занадто рано, щоб вчити дітей і молодих людей хороші навички управління стресом, тому вони менш схильні звикають в першу чергу.