Skip to main content

Чи можете ви змінити свою індивідуальність?

 Чи можете ви змінити свою індивідуальність?
Чи дійсно можливо, щоб змінити вашу особистість або наші основні структури особистості фіксується впродовж усього життя? Хоча самодопомоги книги і веб-сайти часто рекламують плани, які ви можете слідувати, щоб змінити свої звички і поведінку, є стійке переконання, що наші основні особистості непроникні для зміни. Австрійський психоаналітик Зігмунд Фрейд припустив, що особистість в значній мірі висічена в камені в ніжному віці до п’яти років. Навіть багато сучасних психологи припускають, що в цілому особистість є відносно фіксованою і стабільною протягом усього життя.

Але що, якщо ви хочете змінити свою особистість? Може правильний підхід і працьовитість призводить до реальних змін особистості, або ми застрягли з небажаними рисами, які тримають нас від досягнення своїх цілей?

Чи є особистість постійним?

Бажання змінити особистість не є рідкістю. Сором’язливі люди могли б вони були більш вихідними і говіркі. Запальні люди, можливо, побажають вони могли зберегти свою холоднокровність в емоційно заряджених ситуаціях. У багатьох місцях в вашому житті, ви можете виявити, що є певні аспекти вашої особистості, які ви хотіли б змінити. Можна навіть ставити цілі і працювати в напрямку вирішення цих потенційно проблемні риси. Наприклад, він є загальним для установки новорічних направлено на зміну частини вашої особистості, такі, як стає все більш щедрим, добрим, терплячим, або вихідними.

В цілому, багато експертів сходяться на думці, що робить реальні і стійкі зміни в широких рисах може бути надзвичайно важко. Так що, якщо ви незадоволені деякими аспектами вашої особистості, є насправді все, що ви можете зробити, щоб змінити? Деякі експерти, в тому числі психолог Керол Dweck, вважають, що зміна моделей поведінки, звички і переконання лежать під поверхнею широких ознак (наприклад, зосередженість, поступливість) є реальним ключем до зміни особистості.

Фактори, які формують індивідуальність

Для того, щоб зрозуміти, чи може особа бути змінена, ми повинні спочатку зрозуміти, що саме викликає особистість. Вікова природа проти виховання дискусії знову вступає в гру. Формується особистість по нашій генетиці (природа) або нашого виховання, досвіду та навколишнього середовища (плекати)? У минулому теоретики і філософи часто займає один-проти-заступник інший підхід і виступає або за важливості природи або виховання, але сьогодні більшість мислителів погодяться, що він являє собою суміш з двох сил, які в кінцевому рахунку формують нашу особистість.

Не тільки це, але постійна взаємодія між генетикою і навколишнім середовищем може допомогти сформувати, як виражається особистість. Наприклад, ви могли б бути генетично схильні до доброзичливим і відведені назад, але працює в умовах високого навантаження може привести вас до більш запальним і напружений, ніж ви могли б бути в іншій обстановці.

Dweck розповідає історію ідентичних близнюків, розділених після народження і розводяться один від одного. Як і у дорослих, двоє чоловіків заміжніх жінок з тими ж іменами перших, загальний подібні захоплення, і мали подібні рівні певних ознак, виміряних на оцінках особистості. Саме такі приклади, які забезпечують основу для ідеї, що наші особистості в значній мірі поза нашим контролем. Замість того, щоб бути у формі нашого навколишнього середовища і унікальний досвід, ці подвійне дослідження вказують на силу генетичних впливів.

Генетика, безумовно, важлива, але і інші дослідження також показують, що наше виховання і навіть наша культура взаємодії з нашими генетичними кресленнями, щоб сформувати, хто ми.

Орієнтуючись на «In-посередниках» Індивідуальність Might Be Key

Але Dweck передбачає, що зміна особистості як і раніше можливо. Широкі риси можуть бути стабільними по життю, але Dweck вважає, що це наш «по-між» якостями, які лежать під поверхнею широких ознак, які є найбільш важливими у створенні нас, хто ми є. Це ті, в проміжку між якостями, вона вважає, що може бути змінено.

Так що ж це «по-між” частинами особистості?

  • Переконання і система вірувань, Dweck пропонують, грають важливу роль у формуванні особистості нижче рівня широких рис. При зміні деяких аспектів вашої особистості може бути складним, ви можете реально вирішити змінити деякі з основних переконань , які допомагають формувати і контролювати , як виражається ваша особистість.
  • Інші теоретики припустили , що такі фактори, як цілі і стратегія подолання відіграють основну роль у визначенні особистості. Наприклад, в той час як ви можете мати більше типу особистість, ви можете дізнатися нові навички виживання і методи управління стресом , які допоможуть вам стати більш розслабленим людиною.

«Народні вірування включають в свої ментальні уявлення про природу і розробки самості, їх взаємовідносин і їх світу. З дитинства, люди розвивати ці вірування і уявлення, а також багато відомих осіб теоретики різних розмов визнають, що вони є основною частиною особистості, »Dweck пояснив в 2008 році роботу.

Чому зосередитися на переконаннях? У той час як зміна переконання не обов’язково можуть бути легкими, він пропонує хорошу відправну точку. Наші переконання формують так багато в нашому житті, від того, як ми бачимо себе і інших, як ми діємо в повсякденному житті, як ми маємо справу з проблемами життя, і як ми викувати зв’язку з іншими людьми. Якщо ми можемо створити реальні зміни в наших переконаннях, це те, що може мати оглушливий ефект на наші поведінки і, можливо, за деякими аспектами нашої особистості.

Візьмемо, наприклад, уявлення про себе, включаючи чи особисті якості і характеристики фіксуються або податливий. Якщо ви вважаєте, що ваш інтелект фіксованого рівня, то ви, ймовірно, вжити заходів, щоб поглибити ваше мислення не так. Однак, якщо Ви розглядаєте такі характеристики, як мінлива, ви, ймовірно, зробити великі зусилля, щоб кинути виклик собі і розширити свій розум.

Очевидно, що уявлення про себе грають вирішальну роль в тому, як функціонують люди, але дослідники виявили, що люди можуть змінити свої переконання, щоб прийняти більш піддатливий підхід до самостійних атрибутам. В одному експерименті студенти мали більше задоволення вчених, підвищення класу точка-середні і більш загальне задоволення від школи після виявлення, що мозок продовжує формувати нові зв’язки у відповідь на нові знання.

Власні дослідження Dweck в показав , що , як діти хвалять можуть вплинути на їх почуття власної переконання. Ті , хто хвалять за їх інтелект , як правило , тримати фіксовану теорію уявлення про свої особисті якості. Ці діти зору їх інтелект як незмінний ознака; Ви або є , або немає. Діти , які хвалили за їх зусилля , з іншого боку, як правило , розглядають свій інтелект як податливі. Ці діти, Dweck знайшла, як правило, зберігаються в умовах труднощів і більше прагнуть вчитися.

Так Що ви можете дійсно змінити свою індивідуальність?

Перехід від інтроверта до екстраверта може бути дуже важко (або навіть неможливо), але є речі, які експерти вважають, що ви можете зробити, щоб зробити реальні і стійкі зміни аспектів вашої особистості.

  • Зосередьтеся на зміну звичок. Психологи виявили , що люди , які демонструють позитивні риси особистості (такі , як доброта і чесність) розробили звичні відповіді , які застрягли. Звичку можна навчитися, так змінивши звичні відповіді в протягом довгого часу є одним з способів , щоб створити зміна особистості. Звичайно, формування нової звички або ламати старе ніколи не легко , і це займає багато часу і серйозних зусиль. З достатньою практикою, ці нові моделі поведінки з в кінцевому підсумку стати другою натурою.
  • Змініть ваше почуття власної переконання. Якщо ви вважаєте , що ви не можете змінити, то не зміниться. Якщо ви намагаєтеся стати більш вихідними, але ви вважаєте , що інтроверсія є фіксованим, постійним і незмінним ознакою, то ви просто ніколи не намагатися стати більш товариськими. Але якщо ви вважаєте , що ваші особисті якості мінливе, ви, швидше за все , щоб зробити зусилля , щоб стати більш товариськими.
  • Зосередьтеся на процесі. Дослідження Dweck в послідовно показали , що хвалить зусилля , а не здатність має важливе значення. Замість того щоб думати «я такий розумний» або «Я так талановитий,» замінити такі фрази з «Я працював дуже важко» або «Я знайшов хороший спосіб вирішення цієї проблеми.» При переході до більш мислення зростання , а не фіксований мислення, ви можете виявити , що легше випробувати реальні зміни і зростання.
  • Підроблені його , поки ви робите це. Позитивний психолог Крістофер Петерсон рано зрозумів , що його особистість інтроверта може зробити згубний вплив на його кар’єру як академічні. Щоб подолати це, він вирішив почати діяти екстраверт в ситуаціях , які закликали до нього, як і при доставці лекції в класі повно студентів або презентації на конференції. В кінці кінців, така поведінка просто стає другою натурою. У той час як він припустив , що він все ще був інтровертом, він дізнався , як стати екстравертом , коли він повинен був бути.

заключні думки

Зміна особистості не може бути легко, і змінити деякі загальні риси не могли бути дійсно цілком можливо. Але дослідники дійсно вважають, що є речі, які ви можете зробити, щоб змінити певні частини вашої особистості, аспекти, які існують нижче рівня цих широких ознак, які можуть привести до реальних змін в тому, як ви діяти, думати і функцію в день -в день життя.