Skip to main content

Чому наркоманія вважається хронічним захворюванням головного мозку

 Чому наркоманія вважається хронічним захворюванням головного мозку
Наркоманія є хронічним захворюванням мозку, що більше про нейрології мозку, ніж зовнішні прояви поведінкових проблем і поганий вибір, відповідно до групи професіоналів наркоманії медицини.

У квітні 2011 року Американське товариство Наркоманія медицини (ASAM) випустила нове визначення наркоманії , яка, в перший раз, проходить залежність від включення інших , ніж зловживання проблемного речовини поведінки. Група з 80 експертів наркоманії працювала в протягом чотирьох років , щоб прийти до нового визначення наркоманії і прийшла до висновку , що залежність про базову неврології мозок не про зовнішній поведінці.

Схильність Змінює бонусну систему вашого мозку

Наркоманія впливає на винагороду вашого мозку, мотивацію, пам’ять і пов’язану з ними схему в ту ступінь, що ваші мотиви змінюються таким чином, що ваше адиктивна поведінка замінити здорове, поведінка самообслуговування.

Система винагороди мозку також змінюється таким чином, що пам’ять про попередні нагород, будь то їжа, секс, або наркотики, можуть викликати біологічні та поведінкові реакції брати участь в адиктивної поведінки знову, незважаючи на негативні наслідки, а іноді навіть якщо ви вже навіть не знаходите задоволення у своїй діяльності.

Імпульс управління також видозмінюється

Наркоманія також впливає на лобову кору вашого мозку таким чином, щоб змінити свій контроль імпульсів і судження. Це призводить до «патологічної гонитві за нагородами,» говорить ASAM, коли наркомани повернутися до їх залежного поведінки, щоб «відчувати себе нормально.»

Лобова кора беруть участь в придушенні імпульсивності і затримки задоволення. Оскільки ця область мозку продовжує розвиватися в молодому віці, експерти вважають, ASAM, тому ранній початок дії речовин пов’язано з подальшим розвитком наркоманії.

характеристика наркоманії

Згідно з визначенням ASAM, залежність характеризуються:

 • Нездатність послідовно утримуватися
 • Погіршення в поведінковому контролі
 • Потяг або збільшення «голод» на наркотики або корисних подій
 • Зменшена визнання проблем з поведінкою і відносинами
 • Дисфункціональні емоційний відгук

Інші особливості адиктивної поведінки

Ці умови також зазвичай присутні в залежності:

 • Кравінгс і звикання поведінки викликані зовнішніми сигналами
 • Ризик рецидиву навіть після тривалих періодів утримання
 • Опір змінам незважаючи на зростаючі проблеми

Контроль і порушена Рішення проблеми

ASAM каже, що поведінкові прояви та ускладнення наркоманії, через порушення контролю, можуть включати в себе:

 • Участь в більш адиктивної поведінки, ніж ви розраховували
 • Збільшення втрат часу від роботи або навчання
 • використання Продовження речовини, незважаючи на фізичні або психологічні наслідки
 • Звуження вашого адиктивної поведінки репертуару; наприклад, ви тільки пити одну марку певного типу алкоголю
 • Відсутність готовності отримати допомогу, незважаючи на допускає проблему

Наркоманія може викликати зміни когнітивної

Когнітивні зміни в наркоманії можуть включати в себе:

 • Заклопотаність речовини або адиктивної поведінки
 • Змінена почуття плюси і мінуси адиктивної поведінки
 • Помилкове переконання, що ваші проблеми не передбачувані наслідки наркоманії

Залежність може викликати емоційні зміни

ASAM вважає, емоційні зміни в наркоманії може включати в себе:

 • Підвищена тривожність, дисфорія, і емоційна біль
 • Ситуації здаються більш напружені, ніж вони насправді
 • Складність виявлення і вираження почуттів

Причина нового визначення наркології

У минулому, діагностика наркоманії була зосереджена на зовнішніх прояви поведінки людини, які можуть спостерігатися і підтверджені стандартизованими анкетами. Нове визначення наркоманії замість цього фокусується на тому, що відбувається всередині вас, у вашому мозку.

Експерти ASAM сподіваються, що їх нове визначення призводить до кращого розуміння процесу хвороби, які вони говорять біологічні, психологічні, соціальні і духовні в своєму прояві. Наркоманія може проявлятися в чому поведінці за межами токсикоманії.

Наслідки для лікування

Традиційно, люди зі шкідливими звичками шукали і отримали лікування конкретного речовини або поведінку. Це іноді приводило до людини, яка їх замінює одну залежності на інший-то, що ASAM називає «патологічне прагнення до заохочень» -з основний причина не лікувалося.

ASAM передбачає, що комплексне лікування наркоманії повинно зосередитися на всі активні і потенційних речовини і поведінці, які можуть викликати звикання. ASAM був обережний, щоб вказати на те, що той факт, що наркоманія є первинним, хронічне захворювання головного мозку, не звільняє наркоманів від брати на себе відповідальність за їх поведінку.

Подібно до того, як люди з захворюваннями серця або діабет повинні взяти на себе особисту відповідальність за управління своєю хворобою, якщо у вас є схильність, ви повинні також вжити необхідних заходів, щоб звести до мінімуму ймовірність рецидиву, сказала ASAM.