Skip to main content

Що Настрій і чому це важливо

 Що Настрій і чому це важливо
Може те, що ви вважаєте, про себе вплинути на успіх чи невдачу? За Stanford психолог Керол Dweck, ваші переконання відіграють вирішальну роль в тому, що ви хочете і чи любите ви її досягнення. Dweck виявив, що це ваш образ мислення, який грає важливу роль у визначенні досягнень і успіхів. Отже, що ж таке мислення?

Що таке Настрій?

Менталітет відноситься вірити чи такі якості, як інтелект і талант виправлених або змінюваних ознак.

 • Люди з фіксованим мисленням вважають , що ці якості є вродженими, фіксовані і незмінні.
 • Ті , з мисленням зростання , з іншого боку, вважають , що ці здібності можуть бути розвинені і посилені шляхом зобов’язань і напруженої роботи.

Два типу умонастроїв

Dweck почав своє дослідження на цю тему щодо вирішення питання: Що станеться, якщо ви даєте дітям важкою проблему вирішити? Деякі діти розглядали проблему як виклик і досвід навчання. Інші діти відчували, що це було неможливо вирішити, і що їх розвідка проводиться для вивчення і судження.

Діти в першій групі були умонастрої зростання. Коли вони стикаються з чимось важко, вони вважали, що вони могли б вчитися і розвивати навички, необхідні для її вирішення. Друга група дітей були фіксовані умонастрої. Вони вважали, що не було нічого, що вони могли б зробити, щоб вирішити проблему, яка була поза досяжністю їх знань і умінь.

Чому Matter змінити мислення

Ваше мислення відіграє вирішальну роль в тому, як впоратися з проблемами життя. У школі, мислення, зростання може сприяти підвищенню успішності та збільшення зусиль. При зіткненні з проблемою, таких, як намагаються знайти нову роботу, люди з менталітетів зростання показують велику стійкість. Вони більш схильні наполягати перед обличчям невдач в той час як ті, з фіксованими умонастроїв більш схильні здаватися.

Фіксовані умонастрої, Dweck пояснює, як правило, створюють потреба у схваленні. «Я бачив так багато людей з цими однієї споживає метою довести себе в класі, у своїй кар’єрі, і в їх відносинах,» пояснює Dweck в своїй книзі Настрій . «Кожна ситуація вимагає підтвердження їх інтелекту, особистості або характеру Кожна ситуація оцінюється:.? Чи буде успіх чи невдачу Чи виглядати розумним або німим зможу чи я прийняти або відкинути я відчувати себе переможцем або переможеним? ? »

умонастрої зростання, з іншого боку, призводить до жадоби навчання. Бажання працювати і відкривати нові речі. Для того, щоб вирішувати проблеми і рости як особистість. Коли люди з мисленням зростання спробувати і потерпіти невдачу, вони, як правило, не розглядають це як провал або розчарування. Замість цього, це досвід навчання, що може привести до зростання і зміни.

Яким Форма Настрій?

Dweck передбачає, що багато людей навчаються в двох типах мислення в ранньому віці, часто по дорозі вони піднімаються або їх досвіду в школі.

Фіксовані змінити мислення

 • Діти, які вчать, що вони повинні виглядати розумними, замість того, щоб любити навчання мають тенденцію до розвитку фіксованого мислення.
 • Вони стають все більш стурбовані тим, як вони судять, і побоюються, що вони можуть не виправдати очікування.

Зростання змінити мислення

 • Діти, які вчать досліджувати, прийняти новий досвід, і насолоджуватися проблеми, більш схильні до розвитку мислення зростання.
 • Замість того, щоб бачити помилки як невдачі, вони готові пробувати нові речі і робити помилки в ім’я навчання і досягнення їх потенціалу.

Dweck зазначає, що наявність мислення ростові не припускає, вважаючи, що будь-яка людина може стати все, що вони хочуть з достатнім освітою і зусиллями. Не кожен може стати Ейнштейном або Моцарта просто тому, що вони намагаються.

Замість це умонастрій зростання про життя до свого можливого потенціалу. Цей потенціал, однак, ніколи не буває пізнати. Хто знає, як далеко людина може піти, якщо вони встановлюють свій розум до нього? Люди з мисленням зростання вважають, що зусилля, яке йде в вивченні та поглибленні свого розуміння і талантів коштує всього важкої праці і неприємності.

Який Ваш Настрій?

У вас є фіксована або зростання психіка? Почніть читати такі твердження і вирішити, які з них ви згодні з більшістю.

 1. Люди мають певний рівень інтелекту, і немає ніякого способу змінити його.
 2. Незалежно від того, хто ви є, немає не так багато ви можете зробити, щоб поліпшити свої основні здібності і індивідуальність.
 3. Люди здатні змінити, хто вони є.
 4. Ви можете дізнатися нові речі і поліпшити свій інтелект.
 5. Люди або мають особливі таланти, або вони не роблять. Ви не можете просто придбати талант до речей, як музика, лист, мистецтво чи спорт.
 6. Вчитися, працювати важко, і практикуючи нові навички все шляху розвитку нових талантів і здібностей.

Якщо ви схильні погодитися з твердженнями 1, 2 і 5, то ви, ймовірно, мають більш фіксованого мислення. Якщо ви згодні з твердженнями 3 і 4, 6, проте, то ви, ймовірно, мають тенденцію до зростання мислення.

Чи можете ви змінити ваше мислення?

У той час як люди з фіксованим мисленням не можуть погодитися, Dweck передбачає, що люди здатні змінити їх настрій. Батьки можуть також вжити заходів для забезпечення того, щоб їхні діти розвивають мислення зростання, часто через хвалячи зусилля, а не зосереджуватися виключно на результатах.

Наприклад, замість того, щоб говорити дитина, що він «такий розумний» батько може віддає дитина за їх напружену роботу над проектом і описати те, що вони найбільше подобаються зусилля дитини ( “Мені дуже подобається, як ви вибрали колір для цієї картини! “).

Зосередивши увагу на процес, а не результат, дорослі можуть допомогти дітям зрозуміти, що їхні зусилля, важка робота і відданість може привести до зміни, навчання і зростання в даний час і в майбутньому.