Skip to main content

Як впоратися з фінансовою стресом

 Як впоратися з фінансовою стресом
Фінансовий стрес є широко поширеним досвідом. За даними Американської психологічної асоціації (APA), 72 відсотків американців підкреслені про гроші, принаймні іноді і 22 відсотків відчувають себе надзвичайно підкреслять про свої фінанси. Це дуже важливо, тому що фінансовий стрес пов’язаний з проблемами зі здоров’ям, як депресія і проблеми зі сном. З ростом вартості життя, багато американців відчувають хрускіт фінансового стресу.

Як фінансовий стрес впливає на ваше здоров’я

Занепокоєння за гроші може негативно вплинути на здоров’я кілька способів:

  • Нездоровий справляючись поведінки: Люди , які відчувають фінансову напругу може бути більш імовірно , щоб заглушити свою тривогу при питті, куріння, переїдання, або практикувати інші шкідливі звички виживання. Це, в свою чергу, призводить до ще більшого стресу.
  • Менше грошей для догляду за собою : З меншим кількістю грошей в бюджеті, люди , які вже знаходяться в фінансовому стресі , як правило, зрізати кути в таких областях , як охорона здоров’я , щоб платити за предмети першої необхідності , як продукти харчування. Невеликі проблеми можуть безкарні і перетворюються в великі проблеми. Це також призводить до більшого стресу.
  • Втрачений сон: Коли під фінансовим стресом, люди часто відчувають проблеми зі сном, який може додати до дефіциту сну, послаблюючи імунні функціонування і пізнавальні здібності і викликаючи додаткову примхливість.
  • Хворі емоції: Кредитні картки заборгованості може викликати нездорові емоції , які можуть забирають на ваше здоров’я. Люди можуть відчувати занепокоєння, розчарування і почуття безнадії , як боргові скупчуються і збільшення кількості грошей , які потрібні тільки для виплати відсотків. Це викликає додатковий стрес, який з’єднання зі стресом поганий ковпачку і само-зневаги, щоб стати загрозливим кількістю напруги.

як Справитися

Ось що ви можете зробити, щоб впоратися з вашої фінансової ситуації і відчувати себе краще контролювати своє життя, зменшити стрес, і побудувати більш безпечне майбутнє:

  • Розуміння циклу заборгованості. Навчитися розуміти борг і як ми увійдемо в нього це перший крок , щоб отримати собі з цієї пастки. Це може допомогти вам не тільки зрозуміти цикл краще , але щоб вивести себе з неї. Після того, як ви знаєте , як вийти, ви можете працювати в напрямку видалення себе з – за високого тиску , щоб бути в боргу, і почати будувати в напрямку вашого майбутнього в більш позитивному ключі з простими звичками, які прості в обслуговуванні.
  • Знайте , коли вам потрібні гроші і як його отримати. Якщо ви відчуваєте підкреслять про фінанси, ви , ймовірно , вже відчуваєте , що вам потрібно більше грошей до бюджету. Однак, знаючи , як збільшити свої фінансові запаси , не створюючи значний стрес для себе може бути складний, занадто. Ось деякі перевірені поради щодо збільшення вашого доходу, який є відмінним способом зняти стрес.
  • Вчіться жити на менше. Отримання комфортно з складанням бюджету і життя на менш може збільшити свої заощадження. Ось кілька простих, з низьким рівнем стресу рад для навчання , щоб підтримувати бюджет , який буде тримати вас жити в межах Ваших коштів. Якщо у вас є план, ви можете відчувати себе краще контролювати свої фінанси, і це може допомогти вам почувати себе менш підкреслені.
  • Не забувайте , загальне управління стресом. Як працювати над поліпшенням вашого фінансового становища, ви можете зменшити стрес, практикуючи стрес зниження техніки та внесення інших змін , щоб створити низьку напругу спосіб життя.

Дотримуючись поради, представлені в наведених вище засланнях і зробити ці зміни способом життя, тягар фінансового стресу може скоро відійде в минуле.