Skip to main content

Як це хронічний стрес Негативно впливає на ваше здоров’я?

Як це хронічний стрес Негативно впливає на ваше здоров'я?
Хронічний стрес є тривалим і постійним відчуттям стресу, що може негативно вплинути на ваше здоров’я, якщо не лікувати. Це може бути викликано повсякденним тиском балансування сім’ї та роботи або травматичними ситуаціями. Для того, щоб почати управління хронічним стресом, ми повинні зрозуміти, що це таке, що може бути причиною і як вона впливає на весь наш організм.

Що таке хронічний стрес?

Хронічний стрес призводить зі стану постійного фізіологічного збудження. Це відбувається, коли організм відчуває стрес-фактори з такою частотою або інтенсивністю, що вегетативна нервова система не має адекватну можливість активувати реакцію релаксації на регулярній основі.

Це означає, що тіло перебуває в постійному стані фізіологічного збудження. Вона зачіпає практично всі системи в організмі, або прямо чи опосередковано. Ми були створені для роботи гострого стресу, який є короткочасним, але не хронічним стресом, який є стійким протягом тривалого періоду часу.

причини

Цей тип хронічного стресового відповіді відбувається занадто часто від нашого сучасного способу життя. Все, починаючи від високого тиску робочих місць до самотності завантаженості трафіку може тримати тіло в стані передбачуваної загрози і хронічного стрес.

В цьому випадку наша відповідь боротьби або польоту, який був розроблений, щоб допомогти нам боротися кілька загрожують життю ситуацій, рознесені протягом тривалого періоду (наприклад, нападу ведмедя кожен так часто), можуть зношуватися наші тіла і причини нам стало погано, фізично або емоційно.

Насправді, це, за оцінками, до 90% відвідувань лікаря є для умов, в яких стрес відіграє роль! Ось чому так важливо, щоб вивчити методи управління стресом і зробити здорові зміни способу життя для захисту себе від негативного впливу хронічного стресу.

Приклади гострого проти хронічного стресу

Є багато життєвих подій, які викликають як гострий і хронічний стрес. Для того, щоб поставити два в перспективі, ось кілька прикладів.

Гострий стрес короткочасна
гострий стрес може статися , якщо ви потрапили в автомобільну аварію. Ви не тільки повинні мати справу з поліцейськими звітами, страховими компаніями та оцінкою збитку для себе і вашого автомобіля, але ви повинні з’ясувати , як приступити до роботи на наступний день.

Більшість з цих проблем будуть відпрацьовані протягом тижня (можливо, до тих пір, як місяць) і незабаром після аварії, ваш початковий стрес звільнений, тому що ситуація знаходиться під контролем. По крайней мере, ви в безпеці!

Інший приклад, коли ви працюєте над важливим проектом для роботи. Ви багато часу і мають щільний і насувається термін. Це може викликати багато стресових днів, як ви налагодити всі деталі. Однак після того, як проект буде представлений, ви можете розслабитися.

В цьому випадку, ваш стрес, можливо, насправді допоміг вам працювати краще, тому що не всі стрес погано.

Хронічний стрес Довгостроковий
З іншого боку, якщо ваша сім’я бореться з фінансовою або тяжкою хворобою, стрес може стати хронічним. Хто – то в вашому домі може бути не в змозі працювати, рахунки накопичують і ваш будинок наближається до втрат права викупу , і це може залишити вас підкреслили , в протягом декількох місяців або навіть року або більше.

Ваше постійне занепокоєння зношується ваше тіло, примушуючи вас відчувати себе втомленим і тривожно. Ви можете працювати важче, ніж коли-небудь, щоб звести кінці з кінцями і зробити вибір нездорового про їжу і фізичних вправ, які можуть зробити вас відчувати себе ще гірше. Це може привести до серйозної депресії серед інших проблем зі здоров’ям.

Ми також можемо мати хронічний стрес, пов’язаний працювати. Багато робіт вимагають багато з нас, і це часто може відчувати себе, як ви ніколи не отримаєте перерву або завжди знаходяться під тиском, щоб виконати.

Працюючи понаднормово, постійні подорожі і ділові відносини високого тиску можуть тримати своє тіло в постійному стані збудження, навіть коли ви повертаєтеся додому до своєї сім’ї. Це також може додати до зносу на вашому тілі і постійна напруга може сприяти серйозних проблем зі здоров’ям, як хвороби серця або призвести до серцевого нападу.

Якщо ви відчуваєте хронічний стрес

Важливо, щоб почати використовувати методи управління стресом, як можна раніше, коли ви визнаєте, хронічний стрес у вашому житті. Це працює з кількох причин.

Швидкодіючі шнури напруги можуть змінити стресову реакцію, так ваше тіло має можливість відновити і ваш розум має можливість підходити до вирішення проблем з активною позицією, а не реагувати з підкресленою або навіть панікою точки зору. Коли ви робите вибір з більш спокійного і впевненого в собі місце, ви, як правило, роблять вибір більш в лінії з вашими інтересами і не створювати більше стресу для себе.

Довгострокові здорові звички також можуть мати важливе значення для реалізації, так як вони можуть підвищити стійкість і дати вам шанси відпочити від стресу на регулярній основі. Це може допомогти вам зберегти від залишатися так постійно, що ви не розумієте, як підкреслили ви, що може вберегти вас від прийняття заходів, щоб зменшити стрес у вашому житті стресу. Він також може врятувати вас від більш негативних наслідків хронічного стресу. Деякі з найбільш ефективних звичок включають в себе вправи, медитацію, і ведення журналу, так як вони, як було показано сприяти стійкості до стресу

Зміна, як ви реагуєте на стрес може допомогти, а також. Шлях внесення змін, щоб зменшити стресові ситуації, з якими ви стикаєтеся (не кажучи не частіше, наприклад) і змін, як ви дивитеся на ситуації, з якими стикаються (нагадують себе ресурси, які можна використовувати і силу, якими ви володієте) може і допомогти. Підійшовши стрес від активної позиції може допомогти зменшити хронічний стрес

Крім того, можливо, буде потрібно звернутися до лікаря або терапевта, який може бути дуже ефективним. Якщо ви пробували інші стратегії і відчуваєте, що вам потрібно більше, або якщо ви відчуваєте, це не буде достатньо, щоб допомогти, не соромтеся говорити з вашим лікарем про ваші проблеми. Існує ефективна допомога доступна, і він може бути використаний на додаток до всіх з цих пропозицій.