Skip to main content

5 способів впоратися з емоційним стресом

 5 способів впоратися з емоційним стресом
Емоційний стрес може бути особливо болючим і бути складно мати справу, може зайняти більше платних, що багато інших форм стресу. Однією з причин є те, що думає про рішення, або обговорювати рішення з хорошим другом – впоратися поведінки, які часто корисні й ефективні в рішенні проблем – може легко перерости в жуйки і з-жуйки, які не є настільки корисними і ефективними. Насправді, жуйка може посилити рівень стресу, так що це допомагає мати здорові стратегії для подолання емоційного стресу, а також перенаправляти себе від жуйки і уникнути звикання і більше до емоційно активним підходам до управління стресом.

Причини емоційного стресу

Відносини стрес несе важкі втрати на свого емоційного життя і створює сильні емоційні реакції, тому що наші відносини можуть сильно вплинути на наше життя – в кращу або гіршу сторону. Здорові відносини можуть принести хороші часи, але і ресурси, в разі необхідності, додає стійкість в стресових ситуаціях, і навіть збільшення тривалості життя. Однак, конфліктні відносини і «закляті» можуть зробити нас гірше в нашій емоційного життя, і навіть забирають фізично.

Відносини не є єдиною причиною емоційного стресу, однако. Фінансові кризи, неприємні умови роботи, або безліч інших факторів стресу можуть викликати емоційний стрес, який іноді спокушає нас до нездорового поведінки совладания, щоб уникнути болю, особливо коли ситуації здається безнадійними. Можливо, одна з найбільш складних аспектів впоратися з емоційним стресом є відчуття того, що не в змозі змінити ситуацію. Якщо ми не можемо змінити наші рівні стресу за рахунок усунення стресової ситуації, ми можемо працювати на нашій емоційній реакції на нього. Ось деякі стратегії, щоб спробувати.

Справитися з емоційним стресом

На щастя, в той час як ви не завжди можете виправити ці ситуації на ніч, ви можете зменшити емоційний стрес, ви відчуваєте, і втрати цього стресу бере на вас. Ось кілька вправ, які ви можете спробувати, щоб ефективно впоратися з емоційним стресом:

  • Практика усвідомленого. Коли ми відчуваємо емоційний стрес, це також часто сприймається як фізичний біль: в «важкому» відчуття в грудях, нестійке відчуття в шлунку, тупий головний біль. Як правило , щоб спробувати уникнути цих почуттів, але це дійсно може бути корисно піти глибше в досвід і використовувати усвідомленість , щоб дійсно помітити , де ці емоційні реакції відчуваються фізично. Деякі люди помічають , що біль здається більш інтенсивної перед розсіювати, але тоді вони відчувають емоційну і фізичний біль зменшуються. Що відбувається , коли ви спробуєте?
  • Відвернути себе. Загальне переконання мало звичай бути ,  що , якщо ми не висловити всі емоції ми відчували (або , по крайней мере, великі), вони показали б себе по – іншому. У певному сенсі, це вірно: є переваги вивчення наших емоційні станів , щоб дізнатися від того, що наші емоцій намагаються сказати нам, і «начинку наших емоцій» нездорові способи можуть принести інші проблеми. Тим НЕ менше, це також було виявлено , що відволікає себе від емоційної болю емоційна здоровими альтернативи – наприклад, відчуття гарного кіно, цікаві заходів з друзями, або задовольняє ментальним виклику – може зменшити емоційну біль і допомагають нам відчувати себе краще.
  • Перепинити деякий час. Якщо ви виявите , що емоційний стрес і жуйку повзати в вашу свідомість зовсім небагато, і відволікання не працює, спробуйте планувати яке – той час – одна година в день, може бути , – де ви дозволити собі повністю думати про вашу ситуації і обдумувати рішення, сфабрикувати гіпотетичні можливості, перегравати розладнати обміни, або все , що ви відчуваєте емоційний бажання зробити. Журнал роботи є чудовою технікою , щоб спробувати тут, особливо якщо це зроблено як в розвідувальний вашому внутрішньому емоційному світі та дослідження можливих рішень. Поговоріть з друзями про проблему, якщо ви хочете. Повністю поринете. А потім спробувати деякі здорові відволікання. Цей метод добре працює з двох причин:
  1. Якщо у вас дійсно є бажання спокушайтеся, це дозволяє задовольнити цю тягу в обмеженому контексті.
  2. Ви можете знайти себе більш розслабленим решту дня, тому що ви знаєте, що буде час, щоб зосередитися на емоційній ситуації; що час тільки пізніше.
  • Практика медитації. Медитація є дуже корисною для роботи з різними стрессорами, і емоційний стрес, безумовно , в категорії стрессоров , що медитація допомагає с. Це дозволяє зробити перерву від жуйки, активно перенаправляти свої думки, а також надає практику у виборі думок, які можуть допомогти усунути деякі емоційний стрес в довгостроковій перспективі. Спробуйте кілька технік медитації сьогодні.
  • Зверніться до терапевта. Якщо ви знайшли свій рівень емоційного стресу заважаючи вашу повсякденну діяльність або загрожують ваше благополуччя інших способів, ви можете розглянути спостереження терапевта за допомогою працюючого через емоційні проблеми.

Якою б не була причина вашого емоційного стресу, ви можете працювати в напрямку зменшення та управління нею і відчувати себе краще в цьому процесі, не втрачаючи при цьому «повідомлення», що ваші емоції приносять вам.