Skip to main content

5 veidi, kā tikt galā ar emocionālo stresu

 5 veidi, kā tikt galā ar emocionālo stresu
Emocionāls stress var būt īpaši sāpīga un ir grūti tikt galā ar to, var veikt vairāk par nodevu, ka daudzas citas formas stresu. Daļa no iemesla dēļ, ka domāt par risinājumu, vai apspriest risinājumus, ar labu draugu – galā uzvedību, kas bieži vien ir noderīgi un efektīvi risināt problēmas – var viegli pasliktināties uz atgremošanas un sadarbības atgremošanas, kas ir ne tik lietderīga un efektīva. Faktiski, prātošana var saasināt savu stresa līmeni, tāpēc tas palīdz, lai būtu veselīgu stratēģijas, lai tiktu galā ar emocionālo stresu, kā arī novirzot sevi prom no atgremošanas un izvairīšanos galā un vairāk uz emocionāli proaktīvās pieejas uzsvērt pārvaldību.

Cēloņi emocionālo spriedzi

Attiecības stress veic smagi skārusi arī mūsu emocionālo dzīvi un rada spēcīgu emocionālu reakciju, jo mūsu attiecības var ievērojami ietekmēt mūsu dzīvi – labāk vai sliktāk. Veselīgas attiecības var dot labu laiku, bet arī līdzekļus grūtos brīžos, pievieno noturību stresa laikā, un vēl lielāku ilgmūžību. Tomēr pretrunā attiecības un “frenemies”, var padarīt mūs sliktākā mūsu emocionālo dzīvi, un var pat veikt nodevu fiziski.

Attiecības ir ne tikai iemesls emocionālo stresu, tomēr. Finanšu krīzes, nepatīkama darba vide, vai uzņēmējas citi faktori var izraisīt emocionālo stresu, kas dažreiz vilina mūs uz neveselīgu grūtību pārvarēšanas uzvedību, lai izvairītos no sāpēm, jo ​​īpaši tad, kad situācija šķiet bezcerīga. Iespējams, viens no sarežģītākajiem aspektiem pārvarēt emocionālo stresu, ir sajūta, ka nevaram mainīt situāciju. Ja mēs nevaram mainīt mūsu stresa līmeni, novēršot stresa situāciju, mēs varam strādāt ar mūsu emocionālo reakciju uz to. Šeit ir dažas stratēģijas, lai mēģinātu.

Galā ar emocionālo spriedzi

Par laimi, kamēr jūs ne vienmēr var noteikt šādas situācijas nakti, jūs varat samazināt emocionālo stresu jūs jūtaties, un nodevu šis stress ņem uz jums. Šeit ir daži vingrinājumi, jūs varat mēģināt, lai efektīvi tiktu galā ar emocionālo stresu:

  • Prakse Mindfulness. Kad mēs jūtamies emocionālo stresu, tas arī bieži pieredzējuši kā fiziskas sāpes: “ievērojamu” sajūta krūtīs, kas nestabilais sajūta kuņģī, blāvi galvassāpes. Tas ir kopīgs, lai mēģinātu izvairīties šīs sajūtas, bet tas faktiski var būt noderīga, lai dotos dziļāk pieredzi un izmantot mindfulness tiešām pamanīt, kur šīs emocionālās atbildes ir jūtama fiziski. Daži cilvēki paziņojums, ka sāpes šķiet intensīvāka pirms izkliedēšanas, bet tad viņi jūtas emocionālo un fizisko sāpes ir mazinājušās. Kas notiek, ja jūs mēģināt to?
  • Atraut sevi. Kopēja ticība izmanto, lai būt  , ka, ja mēs neesam izteikt visas emocijas mēs jutām (vai vismaz lielie), viņi varētu parādīt sevi citos veidos. Dažos veidos, tas ir taisnība: ir priekšrocības pārbaudīt savu emocionālo stāvokli, mācīties no tā, ko mūsu emocijas cenšas, lai pastāstītu mums, un “pildījumam mūsu emocijas”, veselībai kaitīgos veidos var dot citas problēmas. Taču tas ir arī atklāts, ka novērš uzmanību sevi no emocionālas sāpes ar emocionāli veselīgas alternatīvas – piemēram, labsajūtu filmas, jautras aktivitātes ar draugiem, vai arī atbilstošu garīgās izaicinājums – var mazināt emocionālo sāpes un palīdz mums justies labāk.
  • Bloķētu kādu laiku. Ja jūs konstatējat, ka emocionālo stresu un atgremošanas rāpot jūsu apziņas pavisam nedaudz, un izklaidību nedarbojas, mēģiniet plānošanas kādu laiku – stundas dienā, varbūt – ja jūs ļaujat sev domāt par savu situāciju un pilnībā tabakdoze vairāk risinājumu, savārīt hipotētiskus iespējām, atkārtot neizjaucot apmaiņu, vai kāds jums sajust emocionālu vēlmi darīt. Journaling ir lielisks paņēmiens, lai mēģinātu šeit, it īpaši, ja tas ir darīts, gan kā izpētes savu iekšējo emocionālo pasauli, un izpētei iespējamiem risinājumiem. Runājiet ar saviem draugiem par šo problēmu, ja vēlaties. Pilnībā iegremdēt sevi. Un tad izmēģināt dažas veselīgu traucējošos. Šī metode labi darbojas divu iemeslu dēļ:
  1. Ja jums tiešām ir mudināt sagrābt, tas ļauj jums, lai apmierinātu šo alkas ierobežotā kontekstā.
  2. Jūs varat atrast sev brīvākas atlikušo dienu, jo jūs zināt, ka būs laiks, lai koncentrētos uz savu emocionālo stāvokli; ka laiks ir tikai vēlāk.
  • Nodarboties ar meditāciju. Meditācija ir ļoti noderīga, lai nodarbotos ar dažādiem stresa faktoriem, un emocionāls stress noteikti ir no stresoru kategorijai, meditācija palīdz ar. Tas ļauj jums veikt pārtraukuma no atgremošanas aktīvi novirzot savas domas, un nodrošina praksi izvēloties domu, kas var palīdzēt novērst dažus emocionālo stresu ilgtermiņā. Izmēģiniet dažas meditācijas paņēmienus jau šodien.
  • Runāt ar terapeits. Ja jūs atrast savu līmeni emocionālo stresu traucē jūsu ikdienas darbībās vai draudot Jūsu labsajūtu citos veidos, jūs varat apsvērt redzēt terapeits pēc palīdzības darbojas caur emocionālo jautājumiem.

Neatkarīgi no iemesla jūsu emocionālo stresu, varat strādāt pie mazināšanai un pārvaldīt to un justies labāk šajā procesā, nezaudējot “ziņas”, ka jūsu emocijas ir celt jums.