Skip to main content

5 viisi, et tulla toime emotsionaalne stress

 5 viisi, et tulla toime emotsionaalne stress
Emotsionaalne stress võib olla eriti valus ja olla keeruline toime tulla, võib võtta rohkem teemaksu, et paljud muud stressi. Osa põhjus on see, et mõelda lahendus, või arutada lahendusi hea sõber – toimetuleku käitumist, mis on sageli kasulik ja efektiivne probleemide lahendamisel – kergesti rikneda arvesse mäletsema ja co-mäletsema, mis ei ole nii kasulik ja tõhus. Tegelikult mäletsema võib teravdada oma stressi, nii et see aitab olla terve strateegiad toimetulekuks emotsionaalne stress, samuti suunata ennast eemale mäletsema ja vältimine toimetuleku ja poole emotsionaalselt ennetavat lähenemist stressiga toimetulek.

Põhjused emotsionaalne stress

Dokumentide stress viib tugeva jälje meie emotsionaalne elu ja loob tugeva emotsionaalse vastuseid, sest meie suhted võivad oluliselt mõjutada meie elu – hea või halvem. Tervislik suhteid võib tuua häid aegu, vaid ka ressursside aegadel vaja, lisatakse vastupidavust stressi ajal ja isegi suurenenud pikaealisuse. Kuid vastuolus suhteid ja “rivaalidega” võib meid halvem meie tundeelu ja võib isegi võtta teemaks füüsiliselt.

Suhted ei ole ainus põhjus emotsionaalne stress, aga. Finantskriisid, ebameeldiv töökeskkond, või paljud teised stressorid võivad põhjustada emotsionaalset stressi, mis mõnikord tekitab kiusatuse poole ebatervislik toimetuleku käitumist, et pääseda valu, eriti siis, kui olukorrad näivad lootusetu. Võib-olla üks keerulisem aspekte toimetulek emotsionaalne stress on tunne ei suuda olukorda muuta. Kui me ei saa muuta meie stressi kõrvaldades stressirohke olukord, saame teha meie emotsionaalne reaktsioon sellele. Siin on mõned strateegiad, et proovida.

Toimetulek emotsionaalne stress

Õnneks, kui te ei saa alati määrata need olukorrad üleöö, võite vähendada emotsionaalset stressi tunnete ja teemaksu see stress võtab teid. Siin on mõned harjutused võite proovida tõhusalt toime tulla emotsionaalse stressi:

  • Praktika Mindfulness. Kui arvame, emotsionaalne stress, see on ka sageli kogenud füüsilist valu: “palju” rinnus, rahutu tunne kõhus, tuim peavalu. On tavaline, et proovida põgeneda neid tundeid, kuid see võib tegelikult olla kasulik minna sügavamale kogemusi ja kasutada mindfulness tõesti teate, kus need emotsionaalsed reaktsioonid on tunda füüsiliselt. Mõned inimesed märkavad, et valu tundub intensiivsem enne hajutavad, kuid siis nad tunnevad emotsionaalset ja füüsilist valu on vähenenud. Mis juhtub, kui sa püüad seda?
  • Tõmbaks ennast. Ühine usk varem  , et kui me ei väljendanud iga emotsioon tundsime (või vähemalt suured), nad näitaks end muul viisil. Mõnes mõttes on see tõsi: on kasu uurides meie emotsionaalsed seisundid õppida, mida meie emotsioone üritavad ütle meile, ja “täitematerjaliks meie emotsioone” ebatervislik moel võib tuua muid probleeme. Kuid see on ka leitud, et segavad ennast emotsionaalne valu emotsionaalselt tervislikke alternatiive – näiteks mõnusaks filmi, lõbusaid tegevusi sõpradega või rahuldust vaimse väljakutse – võib vähendada emotsionaalset valu ja aitab meil ennast paremini.
  • Blokeeri välja mõnda aega. Kui leiate, et emotsionaalne stress ja mäletsema libiseda oma teadlikkust üsna natuke, ja häiritud ei tööta, proovige sõiduplaani aega – tund päevas, ehk – kui lubate ennast mõtlema oma olukorda täielikult ja Haud lahendusi, sepitsema hüpoteetilise võimalusi, kordus häiriks vahetus, või mis iganes te tunnete emotsionaalset tung teha. Päevikupidamine on suurepärane tehnika proovida siin, eriti kui see on tehtud nii uuringuloa oma sisemise emotsionaalse maailma ning uurimise võimalike lahendusi. Rääkige oma sõpradele probleem, kui soovite. Täielikult sukeldu. Ja siis proovida terve distractions. See tehnika töötab hästi kahel põhjusel:
  1. Kui teil on tõesti tung painama, see võimaldab teil täita, et iha piiratud kontekstis.
  2. Sa võid leida ennast rohkem lõdvestunud ülejäänud päev, sest sa tead, et seal on aeg keskenduda oma emotsionaalsete olukorda; Sel ajal on lihtsalt hiljem.
  • Praktika Meditatsioon. Meditatsioon on väga kasulik tegeleb erinevate stressorite ja emotsionaalne stress on kindlasti kategoorias stressorid, mis meditatsiooni aitab. See võimaldab teil teha paus mäletsema aktiivselt suunata oma mõtteid ning annab praktika valides mõtteid, mis aitab kõrvaldada mõned emotsionaalset stressi pikemas perspektiivis. Proovige mõne meditatsiooni tehnikat täna.
  • Rääkige terapeut. Kui leiate oma taset emotsionaalne stress häirib oma igapäevast tegevust või ähvardab oma heaolu muul viisil, siis võib kaaluda nähes terapeut aitab tööpäeva läbi emotsionaalseid küsimusi.

Mis iganes põhjus teie emotsionaalne stress, saate töötada poole langeda ja haldamiseks ja tunne paremaks protsessis, kaotamata sõnumeid “, et oma emotsioone toovad teile.