Skip to main content

Galvenā cēloņi Stress

 Galvenā cēloņi Stress
Stress ir normāli, un, zināmā mērā, ir nepieciešams daļa no dzīves. Lai gan tas ir kaut kas ikvienam pieredzi, ko izraisa stress var atšķirties no cilvēka uz cilvēku. Piemēram, viena persona var kļūt dusmīgs un pārbagātības nopietnu sastrēgumā, kamēr vēl var pārvērst savu mūziku, un uzskata, ka tas ir vieglas neērtības. Cīņa ar draugu varētu sekot vienu personu ap atlikušo dienu, kamēr vēl var viegli plecu paraustīšana to nost.

Kas izraisa jums uzsvērt jau var būt kaut kas jūs bagātīgi apzināties. Bet, ņemot vērā, cik svarīgi ir saglabāt stresa pārbaudi, kad runa ir mazināt sekas tas var būt par savu fizisko un garīgo veselību, ir vērts atvērt sevi līdz iespēju, ka citi faktori var būt spēlēt, too. Veidojiet stresa samazināšanas plānu, ar visiem tiem prātā.

Finanšu problēmas

Saskaņā ar American Psychological Association (APA), nauda ir top cēlonis stresa ASV. Ar 2015. gada aptaujā , APA ziņoja, ka 72 procenti amerikāņu uzsvēra par naudu vismaz kādu laiku iepriekšējā mēnesī. No pētījuma dalībnieku vairākums ziņots nauda ir nozīmīgs avots stresa, ar 77 procentiem sajūta ievērojama nemieru par finansēm.

Pazīmes finanšu stresa var ietvert:

 • Satraucoša un trauksmes sajūta par naudu
 • Argumentējot ar mīļajiem par naudu
 • Sajūta vainīgs par to tērēt naudu par nepilsoņu essentials
 • Ir bail atvērt pastu vai atbildēt uz tālruņa

Finanšu stress var veikt mēnešus vai gadus izrakt no. In ilgtermiņā, stress, kas saistīti ar finansēm rezultātiem diskomfortu, kas var audzina asinsspiedienu un izraisīt galvassāpes, gremošanas traucējumi, sāpes krūtīs, bezmiegu un vispārēju sajūtu slimības. Finanšu stress ir arī saistīts ar vairākām veselības problēmām, tai skaitā depresija, trauksme, ādas problēmas, diabēts, un artrīts.

darbs

Saskaņā ar Centers Slimību kontroles un profilakses (CDC) , amerikāņi tagad tērē 8 procentiem vairāk laika darbā, salīdzinot ar situāciju pirms 20 gadiem, un apmēram 13 procenti no cilvēkiem, strādāt otru darbu. Vismaz 40 procenti ziņo savu darbu ir saspringta, un 26 procenti ziņojums viņi bieži jūtas izdeg ar savu darbu.

Jebkura vairākas lietas, var veicināt darba stress ietverot pārāk daudz darba, darba nedrošība, neapmierinātību ar darbu vai karjeru, un ir pretrunā ar priekšnieku un / vai kolēģiem. Vai jums ir bažas par kādu konkrētu projektu vai sajūta netaisnība, liekot savu darbu pirms viss pārējais var ietekmēt daudzus aspektus savu dzīvi, tai skaitā personīgās attiecības un garīgo un fizisko veselību.

Faktori ārpus pašu darbu ir arī loma darba stresu, tai skaitā cilvēka psiholoģiskā make-up, vispārējo veselību, personīgo dzīvi. un apjoms emocionālo atbalstu, viņi ir ārpus darba.

Ar darbu saistīts stress pazīmes var būt fiziska un psiholoģiska, tai skaitā:

 • nogurums
 • galvassāpes
 • Muskuļu spriedzi un sāpes
 • kuņģa problēmas
 • sirdsklauves
 • nemiers
 • depresija
 • Garastāvokļa maiņas
 • Grūtības koncentrēties vai pieņemt lēmumus,

Daži cilvēki var apjukt un cīnās, lai tiktu galā, kas var ietekmēt viņu uzvedību, kā arī. Darba stress var mudināt cilvēkus būt:

 • Palielinātas slimības dienas
 • Pilieni darba izpildi
 • Problēmas ar personiskās attiecības
 • Samazinātais radošums un iniciatīva
 • Zemāks līmenis pacietību un paaugstināts vilšanās
 • vienaldzība
 • izolēšana

Personīgās attiecības

Ir cilvēki, visu mūsu dzīvi, kas izraisa mums stresu. Tas varētu būt ģimenes loceklis, intīmas partneris, draugs vai kolēģis. Toxic cilvēki slēpties visā mūsu dzīvē, un stress, mēs pieredzi no šīm attiecībām var ietekmēt fizisko un garīgo veselību.

Ir neskaitāmi iemesli stresa ar romantiskām attiecībām, un, kad pāri pastāvīgi zem spiediena, attiecības varētu būt par risku neveiksmes.

Bieži attiecību faktoriem ietver:

 • Būt pārāk aizņemts, lai pavadītu laiku ar otru un dalīties atbildību
 • Intimitāte un dzimums ir kļuvuši reti, jo aizņemtības, veselības problēmas, un jebkura vairāku citu iemeslu dēļ
 • Jūs un jūsu partneris nekomunicē
 • Jūs un / vai partneris patērē pārāk daudz alkohola un / vai narkotiku lietošanu
 • Jūs vai jūsu partneris domā par šķiršanos
 • Ir ļaunprātīga vai kontrole attiecības

Par stresu, kas saistīts ar personīgo attiecību pazīmes ir līdzīgas parastajiem simptomiem vispārējā stresa un var būt fiziskās veselības un miega traucējumi, depresija, un nemiers. Jūs varat arī atrast sev izvairīties vai kuru konfliktu ar indivīdu, vai kļūst viegli iekaisušas ar savu klātbūtni.

Dažreiz, personīgās attiecības stress arī var būt saistīts ar mūsu attiecībām ar cilvēkiem par sociālo mediju platformām, piemēram, Facebook . Piemēram, sociālo mediju tendence dabiski mudinātu salīdzinot sevi ar citiem, kas var novest pie stresa sajūta nepietiekama. Tas arī padara iebiedēšana vieglāk.

Vecāki

Vecāki bieži vien saskaras ar vadību aizņemts grafikus, kas ietver darbu, mājsaimniecības darbus, un bērnu audzināšanu. Šīs prasības rezultātā vecāku stresu.

Augsts līmenis vecāku stress var izraisīt vecākiem būs bargs, negatīvs, un autoritārs ir mijiedarbībā ar bērniem. Vecāki stress arī var samazināt par vecāku-bērnu attiecību kvalitāti. Piemēram, jums var nebūt atvērta komunikācija, lai jūsu bērns nenāk pie jums pēc padoma vai Jūsu bērnam, un jūs varat strīdēties bieži.

Avoti vecāku stresa var ietvert zemāku ienākumu, darba ilgas stundas, vienu vecāku, ģimenes vai attiecību spriedzes, vai audzina bērnu, kurš ir diagnosticēta ar uzvedības traucējumiem vai attīstības traucējumiem.

Vecāki bērniem ar uzvedības traucējumiem un attīstības aizkavēšanos, ir vislielākais risks vecāku stresu. Faktiski, vairāki pētījumi liecina, vecāki bērniem ar autismu ziņo augstāku līmeni vecāku stresa, nekā cilvēkiem, kuru bērni nav stāvoklī.

Ikdienas dzīve un aizņemtības

Diena-to-dienas stresa ir mūsu ikdienas neērtības. Tie ietver lietas, piemēram misplacing atslēgas, aizkavējas, un aizmirst, lai panāktu nozīmīgu objektu ar jums, kad atstājot māju. Parasti tie ir tikai nelielas neveiksmēm, bet, ja tie kļuvuši biežāki, tie kļūst avots trauksmes ietekmē fizisko un / vai psiholoģisko veselību.

No pārāk aizņemts stress kļūst arvien vairāk un biežāk. Šajās dienās, cilvēki ir busier nekā jebkad agrāk, un piebilst daudz stresa uz savu dzīvi. Dažos gadījumos, nodarbe ir saistīts ar nepieciešamību, piemēram, kam strādāt otru darbu. Citas reizes, tas ir saistīts ar vainas un nevēloties pievilt citus. Cilvēki nevar teikt “nē”, un galu galā, kam maz laika sev, vai viņi aizmirst savas pamatvajadzības, piemēram, ēšanas tiesības un īstenojot dēļ laika trūkuma.

Personība un resursi

Jūsu personības iezīmes un resursi jums ir pieejams jums tie stājas visu iepriekš minēto, un var būt neatkarīgiem avotiem stresu, kā arī.

Extroverts, piemēram, mēdz būt mazāk stresa ikdienā, un lielākas sociālos resursus, kas buferis pret stresu. Perfekcionisti var radīt stresu uz sevi nevajadzīgi, jo viņu augstajiem standartiem, piedzīvo daudz negatīvās garīgās un fiziskās veselības sekas, nekā tiem, kuri tikai koncentrēties uz augstu sasniegumu.

Tie, kas ir “A tipa” var uzsvērt ikvienam ap tiem, ieskaitot sevi. Tie, ar pietiekami daudz naudas, lai nolīgt palīdzību var deleģēt stresa uzdevumus, tāpēc šis resurss var sniegt priekšrocības pār tiem, kuri cīnās, lai savilktu galus, un ir jāstrādā smagāk, lai ietaupītu naudu.