Skip to main content

Kā tikt galā ar Finanšu Stress

 Kā tikt galā ar Finanšu Stress
Finanšu stress ir plaši izplatīta pieredze. Saskaņā ar American Psychological Association (APA), 72 procenti amerikāņu ir uzsvērts par naudu vismaz laiku pa laikam, un 22 procenti justies ļoti uzsvēra par savām finansēm. Tas ir diezgan ievērojams, jo finanšu stress ir saistīts ar veselības problēmām, piemēram, depresiju un miega problēmas. Ar pieaugošo dzīves dārdzību, daudzi amerikāņi ir sajūta gurkstēšana finanšu stresu.

Kā Finanšu Stress ietekmē Jūsu veselību

Trauksme par naudu var negatīvi ietekmēt jūsu veselību vairākos veidos:

  • Neveselīgs galā uzvedību: Cilvēkiem rodas finanšu stresa, var būt biežāk sastindzis savu trauksmi pēc dzeršanas, smēķēšanas, pārēšanās, vai praktizē citus neveselīgas grūtību pārvarēšanas uzvedību. Tas, savukārt, noved pie lielāka stresu.
  • Mazāk naudas pašaprūpes: Ar mazāku naudu budžetā, cilvēki, kuri jau ir finanšu stresa mēdz samazināt stūriem jomās, piemēram, veselības aprūpes, lai samaksātu par pirmās nepieciešamības, piemēram, pārtiku. Mazie problēmas var nepārbaudīta un pārvēršas lielākās problēmas. Tas arī rada lielāku stresu.
  • Lost miega: Kad zem finansiālu stresu, cilvēki bieži saskaras ar miega traucējumi, kas var pievienot līdz pat miega deficītu, kas apdraud imūnsistēmas darbību un kognitīvās spējas un rada papildu moodiness.
  • Neveselīgs emocijas: Kredītkartes parāds var radīt neveselīgas emocijas, kas var veikt nodevu par savu veselību. Cilvēki var piedzīvot nemieru, vilšanos un sajūtu bezcerības, jo parādu pāļi augšu un ir nepieciešami naudas summas tikai maksāt procentus pieaug. Tas rada papildu stresu, kas savienojumu ar stresu sliktu galā un nesavtība, kļūt draudīgs daudzums stresa.

Kā tikt galā

Lūk, ko jūs varat darīt, lai apstrādātu jūsu finansiālo situāciju un justies vairāk kontrolēt savu dzīvi, samazināt stresu, un veidot drošāku nākotni:

  • Izprast parādu ciklu. Learning to, kā saprast, parādu un to, kā mēs tajā ir pirmais solis, lai iegūtu sev no šī slazda. Tas var palīdzēt jums ne tikai saprast ciklu labāk, bet atraisīt sevi no tā. Tiklīdz jūs zināt, kā izcelties, jūs varat strādāt uz sevi noņemat no augsta spiediena parādā, un sākt veidot uz savu nākotni, kas ir vairāk pozitīvā veidā, ar vienkāršu paradumu, kas ir viegli uzturēt.
  • Zināt, kad jums ir nepieciešama nauda, un kā to iegūt. Ja jūs sajūta uzsvēra par finansēm, jūs, iespējams jau liekas, ka jums ir nepieciešams vairāk naudas jūsu budžetā. Taču, zinot to, kā palielināt savu finanšu saimniecību neradot ievērojamu stresu sevi var būt sarežģīta, too. Šeit ir daži pierādīts padomi palielināt savu ienākumu, kas ir lielisks veids, kā mazināt stresu.
  • Uzziniet, kā dzīvot mazāk. Getting apmierināti ar budžeta un dzīvo mazāk var palielināt savus ietaupījumus. Šeit ir dažas vienkāršas, zema stresa padomus par mācību saglabāt budžetu, kas saglabās jums dzīvo jūsu līdzekļiem. Ja jums ir plāns, jūs varat justies vairāk kontrolēt savas finanses, un tas var palīdzēt jums justies mazāk stresa.
  • Neaizmirstiet vispārējo stresa vadība. Kā jūs strādājat, lai uzlabotu savu finansiālo situāciju, jūs varat samazināt stresu, ko praktizē stresa mazināšanas paņēmienus un veicot citas izmaiņas, lai radītu zemu stresa dzīvesveidu.

Ar šādu padomu sniegta iepriekš saites un padarot šos dzīvesveida izmaiņām, tad finanšu stresa slogs var drīz būs pagātne.