Skip to main content

Kai narkotikų vartojimas Tapti Priklausomybė?

 Kai narkotikų vartojimas Tapti Priklausomybė?
priklausomybė nuo narkotikų yra sudėtingas ir lėtinis smegenų liga. Žmonės, kurie narkomanijos patirtį kompulsinis, kartais nekontroliuojama, troškimas savo narkotikų pasirinkimas. Paprastai, jie ir toliau ieškoti ir vartoti narkotikus, nepaisant patiria itin neigiamų pasekmių, kaip, naudojant rezultatas.

Charakteristikos narkomanijos

Pasak American Society of Addiction Medicina (ASAM), priklausomybė būdinga:

 • Negalėjimas nuosekliai susilaikyti nuo medžiagos ar pasitenkinimą (kaip azartinių lošimų, sekso, ar persivalgymas)
 • Vertės sumažėjimas elgesio kontrolės
 • Rinkimuose medžiagos ar pasitenkinimą
 • Sumažėjo pripažinimas didelių problemų su savo elgesio ir tarpasmeninių santykių
 • Asocialių emocinis atsakas

Nors minėti penki savybės paprastai yra dabartinė daugeliu atvejų priklausomybės, ASAM pažymėti, kad šie penki funkcijos negali būti naudojama diagnozuoti priklausomybę.

Diagnostika priklausomybę reikia apmokyti ir Certified Professional vertinimą. Pasitarkite su gydytoju arba psichikos sveikatos priežiūros specialistas, jei jūs manote, kad jums gali turėti potraukį ar piktnaudžiavimas tam tikromis medžiagomis problemą.

Elgesio apraiškos narkomanijos

Kai draugai ir šeimos nariai yra susiję su mylimo, kuris yra priklausomas, tai dažniausiai laikinojo išvežimo elgesį asmens, kad yra akivaizdžių simptomų priklausomybės.

Šie elgesio pirmiausia orientuota narkomanas anketa sutrikusi valdymas:

 • Perviršinis dažnis narkotikų vartojimo, nepaisant mėginimų kontroliuoti
 • Padidėjo laiką naudojant arba atsigauti nuo narkotikų poveikio
 • Toliau naudoti nepaisant nuolatinių problemų
 • A dėmesio susiaurėjimas dėl atlygio susiję su priklausomybe
 • Nesugebėjimas imtis veiksmų spręsti problemas

Nesugebėjimas susilaikyti

Tyrimai parodė, kad ilgai narkotikų vartojimas sukelia cheminį pokytį narkomanas, kad keičia smegenų atlygio sistemą, kuri paragins kompulsinis narkotikų ieško į auginimo neigiamas pasekmes veido smegenis.

Šis priklausomybės, kai veikla ir toliau, nepaisant neigiamų pasekmių ir, nepaisant to, kad nebėra naudingas būklė, vadinama priklausomybė ekspertai “patologinį siekimą atlygio.” Ji yra cheminiai pokyčiai atlygio schema smegenų rezultatas.

Kaip Priklausomybė Paimama pradžia

Priežasties, kad žmonės užsiimti veikla, kuri gali tapti priklausomybę pirmoje vietoje yra arba pasiekti euforijos jausmą ar atleisti emocinį būklę disforijos-diskomfortas, nepasitenkinimas, nerimas, ar neramumas.

Kai žmonės gerti, vartoti narkotikus, ar dalyvauti kitokio atlygio siekiantis elgesys (pavyzdžiui, lošimo, valgyti ar lytiniai santykiai), jie patirti “aukštas”, kuri suteikia jiems atlygį arba atleidimą jie ieško.

Aukšto yra padidėjusios dopamino ir opioidų peptido smegenų aktyvumą atlygį grandinių rezultatas. Bet po to, kai aukštos jie patiria, yra Neurochemical atoveiksmio, kuris sukelia atlygis funkcija smegenyse nukristi žemiau originalaus normalaus lygio. Jei aktyvumas yra kartojamas, to paties lygio euforijos arba sumažinti nėra pasiektas. Paprasčiau tariant, asmuo niekada pasireiškia kaip aukštas, kaip jie padarė, kad pirmą kartą.

Mažesnės Aukštieji Žemutinė rekordinį lygį

Pridėta prie to, kad priklausomas asmuo plėtoja toleranciją aukštos reikalaujantis daugiau bandyti pasiekti tą patį lygį euforijos-yra tai, kad asmuo neturi sukurti toleranciją emocinio mažai jie jaučiasi vėliau. Užuot grįžti į “normalią”, asmuo grįžta į gilesnį valstybės disforija.

Kai tampa priklausomas, žmogus padidina narkotikų, alkoholio kiekį, arba kai į priklausomybę elgesio dažnį, stengiantis grįžti į pirminę euphoric valstybės. Tačiau asmuo baigiasi išgyvena giliau ir giliau mažiau kaip smegenų atlygio schema reaguoja į intoksikacijos ir išėmimo ciklą.

Kai Atlygis-Ieškomo tampa Patologinė

Pasak American Society of Addiction Medicina (ASAM), tai yra momentas, kai apdovanojimų siekimas tampa patologinė:

 • Atlygis siekimas tampa kompulsinis arba impulsyvus
 • Elgesys nustoja būti malonus
 • Elgesys nebėra suteikia palengvėjimą

Nebėra pasirinkimo funkcija

Norėdami Kitaip tariant, priklausomas asmuo atsiduria verčiamas-nepaisant jo paties ketinimus sustabdyti-pakartoti elgesį, kad nebėra naudingas bandyti pabėgti didžioji savijauta nesmagus, bet nerado jokių palengvėjimą.

Pasak Asam, šiuo priklausomybės taško nebėra vien tik pasirinkimo funkcija. Todėl priklausomybės būklė yra apgailėtini vieta būti, narkomanas ir tiems aplink jį.

Lėtinė liga ir Recidyvų

Daugelį narkomanų, priklausomybė gali tapti lėtinė liga, tai reiškia, kad jie gali turėti atkryčių panašius į atkryčių, kad gali atsitikti su kitų lėtinių ligų-tokių kaip diabetas, astma, hipertenzija, kai pacientai nesugeba laikytis savo požiūrio. Šie atkryčiai gali pasireikšti net ir po ilgo abstinencijos. Narkomanas gali imtis veiksmų, kad būtų įvesti atleidimą dar kartą. Bet jis išlieka rizika kitą recidyvo. Į Asam pastabos “be gydymo ar dalyvavimo atkūrimo veiklą, priklausomybė progresuoja ir gali sukelti negalią ar ankstyvos mirties.”