Skip to main content

Kaip susidoroti su finansiniais streso

 Kaip susidoroti su finansiniais streso
Finansinė stresas yra plačiai paplitusi patirtis. Pagal Amerikos psichologų asociacijos (APA), 72 procentai amerikiečių pabrėžė apie pinigus bent retkarčiais ir 22 proc jaučiasi ypatingai pabrėžė apie savo finansus. Tai yra gana reikšmingas, nes finansų streso yra susijęs su sveikatos problemomis, pavyzdžiui, depresija ir miego sutrikimai. Su didėjančios pragyvenimo išlaidos, daugelis amerikiečių jaučia finansinio streso krizė.

Kaip Finansinė Stresas įtakoja jūsų sveikatą

Nerimas dėl pinigų gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą keliais būdais:

  • Nesveika susidoroti elgesį: Žmonės patiria finansinių streso gali būti labiau tikėtina, kad nutirpęs savo nerimą gerti, rūkyti, persivalgymo, ar praktikuojančių kitų nesveiko streso įveikos elgesį. Tai, savo ruožtu, veda prie daugiau streso.
  • Mažiau pinigų savipagalbos: Su mažiau pinigų į biudžetą, žmonės, kurie yra jau pagal finansų streso linkę sumažinti kampus tokiose srityse kaip sveikatos mokėti už būtiniausių kaip maisto. Mažos problemos gali eiti nepažymėta ir pasukite į didesnes problemas. Tai taip pat sukelia daugiau streso.
  • Pamiršote miegas: Kai pagal finansinio streso, žmonės dažnai patiria sutrikęs miegas, kuris gali pridėti iki miego deficitas, pažeidžiantis imuninę veikimą ir pažintinius gebėjimus ir sukelia papildomą Kintamieji usposobienie.
  • Nesveika emocijos: Kreditinė kortelė skolos gali sukelti nesveiko emocijas, kurios gali vesti per mokamus jūsų sveikatai. Žmonės gali patirti nerimą, nusivylimą ir beviltiškumo jausmą, kaip ir skolos poliai ir pinigų sumas reikia tik mokėti palūkanas didėja. Tai sukelia papildomą stresą, kuris junginiai su prasta susidoroti ir savęs nepriežiūra streso, tapti grėsmingas suma streso.

Kaip susidoroti

Štai ką galite padaryti, siekiant tvarkyti savo finansinę padėtį ir jaustis labiau kontroliuoti savo gyvenimą, sumažinti stresą ir sukurti saugesnę ateitį:

  • Suprasti skolos ciklą. Mokymasis, kaip suprasti skolą ir kaip mes į tai pirmas žingsnis siekiant gauti sau iš šių spąstų. Tai gali padėti jums ne tik suprasti ciklą geriau, bet ištrūkti patys iš jo. Kai žinote, kaip išeiti, galite dirbti link pašalinti save iš aukšto slėgio būties skolos, ir pradėti kurti link savo ateitį labiau teigiama linkme su paprastų įpročių, kad būtų lengva prižiūrėti.
  • Žinoti, kada jums reikia pinigų ir kaip ją gauti. Jei jaučiatės pabrėžė apie finansus, jūs tikriausiai jau manote, kad reikia daugiau pinigų į savo biudžetą. Tačiau, žinant, kaip padidinti savo finansinius paketus, nesukuriant didelės stresą sau gali būti sudėtinga, per daug. Štai keletas patarimų, kaip įrodyta, skirti padidinti savo pajamas, kuri yra puikus būdas sumažinti stresą.
  • Išmokite gyventi mažiau. Kelionė patogi su biudžeto ir gyvenančių už mažiau gali padidinti savo santaupas. Štai keletas paprastų, mažai streso patarimai mokymosi išlaikyti biudžetą, kuris jus gyvena per savo priemonėmis. Kai jūs turite planą, galite jaustis labiau kontroliuoti savo finansus, o tai gali padėti jums jaustis mažiau streso.
  • Nepamirškite bendrą streso valdymas. Kaip jūs dirbate pagerinti savo finansinę padėtį, galite sumažinti stresą praktikuojančių streso mažinimo technikas ir padaryti kitus pakeitimus, sukurti mažai streso gyvenimo būdą.

Iki šių patarimų, pateiktą pirmiau nuorodų ir padaryti šiuos gyvenimo pokyčius, finansinės streso našta gali netrukus bus praeityje.