Skip to main content

Kodėl Priklausomybė yra laikomas lėtinio smegenų liga

 Kodėl Priklausomybė yra laikomas lėtinio smegenų liga
Priklausomybė yra lėtinė smegenų liga, kuri daugiau apie smegenis nei išvežimo apraiškų elgesio problemų ir prastų pasirinkimų neurologijos, pagal priklausomybės medicinos specialistų grupė.

2011 balandžio mėn American Society of Addiction Medicina (ASAM) išleido savo naują apibrėžimas priklausomybės , kuri, pirmą kartą, tęsiasi priklausomybę įtraukti išskyrus probleminę piktnaudžiavimo medžiagomis elgesį. 80 priklausomybės ekspertų grupė dirbo ketverius metus atvykti į naują apibrėžimą priklausomybės ir padarė išvadą, kad priklausomybė yra apie pagrindinės neurologijos su smegenų ne apie išorinį elgesį.

Priklausomybė Pakeičiamas jūsų smegenys yra atlygio sistema

Priklausomybė veikia jūsų smegenys atlygį, motyvaciją, atminties, ir susijusią grandinę tiek, kiek jūsų motyvacija yra pakeisti taip, kad jūsų priklausomybę elgesį pakeisti sveikus, savipagalbos elgesį.

Smegenų atlygio sistema yra taip pat pakeista tokiu būdu, kad ankstesniais atminties atlygiai-ar tai būtų maistas, seksas, ar narkotikų, gali sukelti biologinius ir elgesio atsaką verstis priklausomybę elgesį vėl, nepaisant neigiamų pasekmių, o kartais ir net jei nebėra net rasti malonumą veiklos.

Impulsų kontrolės taip pat Altered

Priklausomybė taip pat turi įtakos priekinės žievės savo smegenis taip, kad pakeisti savo impulsų kontrolę ir sprendimus. Tai lemia “patologinio siekiant atlygio,” ASAM sako, kai narkomanai grįžti į savo priklausomybę elgesį siekiant “jausti normalu.”

Priekinės Cortex dalyvauja slopinimui impulsyvumui ir vėlesnis atpildas. Kadangi ši smegenų sritis, toliau plėtoti į jaunystėje, kad Asam ekspertai mano, tai kodėl anksti prasidėjusią poveikio medžiagų yra susijęs su vėlesniu vystymosi priklausomybę.

Charakteristikos narkomanijos

Pasak ASAM apibrėžimą, priklausomybė būdinga:

 • Negalėjimas nuosekliai susilaikyti
 • Vertės sumažėjimas elgesio kontrolės
 • Troškimas arba padidėjęs “alkį” narkotikų ar apsimokėtų patirtimi
 • Sumažėjo pripažinimo problemų su jūsų elgesį ir santykius
 • Asocialių emocinis atsakas

Kitos ypatybės žalingi įpročiai

Šios sąlygos yra taip pat dažnai dalyvauja priklausomybės:

 • Potraukį ir priklausomybę elgesį yra susiję su išorės užuominas
 • A atkryčio rizika net ir po ilgo abstinencijos
 • Atsparumas pakeisti nepaisant didėjančių problemų

Sutrikusi kontrolės ir sprendimas problemos

ASAM sako, kad elgesio apraiškos ir komplikacijos priklausomybės, dėl pablogėjusio kontrolės, gali apimti:

 • Užsiima daugiau priklausomybę elgesį nei manėte
 • Padidėjęs prarastas laikas iš darbo ar mokyklos
 • Tęsinys medžiagų vartojimo, nepaisant fizinių ar psichologinių pasekmių
 • Susiaurėjimas savo priklausomybę elgesio repertuarą; Pavyzdžiui, jūs tik gerti vieną prekės ženklą tam tikros rūšies alkoholio
 • Trūksta pasirengimą gauti pagalbos, nors pripažįsta, problema

Priklausomybė gali sukelti pažintinių gebėjimų pokyčiai

Kognityvinė pokyčiai priklausomybės, gali apimti:

 • Rūpestis su chemine medžiaga ar priklausomybę elgesį
 • Pakitusiu jausmas privalumus ir trūkumus priklausomybę elgesį
 • Neteisingas įsitikinimas, kad jūsų problemos nėra nuspėjamas pasekmes priklausomybės

Priklausomybė gali sukelti emocinių pokyčių

ASAM mano emociniai pokyčiai priklausomybės, gali apimti:

 • Didesnis nerimas, disforija, ir emocinis skausmas
 • Situacijos tariamas daugiau streso nei jie yra iš tikrųjų
 • Sunkumo identifikuoti ir išreikšti jausmus

Už naują apibrėžimą priklausomybės priežastis

Anksčiau diagnozė priklausomybės buvo sutelktas į užsienį apraiškų asmens elgesį, kuris gali būti stebimas ir patvirtintas standartizuotas anketas. Naujasis apibrėžimas priklausomybės, o ne orientuota į tai, kas vyksta jūsų viduje, jūsų smegenis.

Bent Asam ekspertai tikisi, kad jų naujas apibrėžimas veda prie geresnio supratimo ligos procesą, kuris jie sako, yra biologinių, psichologinių, socialinių ir dvasinė jos apraiška. Priklausomybė gali pasireikšti daugeliu elgesio nepriklausančių piktnaudžiavimo medžiagomis.

Į gydymo pasekmės

Tradiciškai žmonės su žalingų įpročių siekė ir apie konkrečią cheminę medžiagą ar elgesio gydyti. Tai kartais lėmė asmens pakeičiant vieną priklausomybę kitam-ką ASAM vadina “patologinį siekimą apdovanojimai” -Kadangi pagrindinė priežastis nebuvo gydomi.

ASAM rodo, kad išsamus narkomanija gydymas turėtų sutelkti dėmesį į visų aktyvių ir potencialių medžiagų ir elgesį, kuris gali būti priklausomybę. ASAM buvo atsargūs atkreipti dėmesį, kad tai, kad priklausomybė yra pagrindinis, lėtinis smegenų liga neatleidžia narkomanams iš prisiimti atsakomybę už savo elgesį.

Lygiai taip pat žmonės, turintys širdies ligos ar diabetas turi prisiimti asmeninę atsakomybę už valdymo savo ligą, jei turite priklausomybę, jūs taip pat turi imtis priemonių, būtinų siekiant sumažinti jūsų šansai recidyvo, ASAM pasakė.