Skip to main content

Kuidas tulla toime Financial Stress

 Kuidas tulla toime Financial Stress
Financial stress on levinud kogemus. Vastavalt American Psychological Association (APA), 72 protsenti ameeriklastest on stressis umbes raha vähemalt aeg-ajalt ja 22 protsenti tunnevad väga stressis oma rahandust. See on päris oluline, sest rahalise stress on seotud terviseprobleemid nagu depressioon ja unehäired. Mis tõuseb elukallidus, paljud ameeriklased on kitsikuses rahalise stress.

Kuidas Financial Stress mõjutab teie tervis

Ärevus üle raha võib negatiivselt mõjutada teie tervist mitmel moel:

  • Ebatervislik toimetuleku käitumine: Inimesed kogevad rahalise surve võib olla tõenäolisem tuimaks nende ärevus joomine, suitsetamine, liigsöömine, või praktiseerivad muud ebatervislikku toimetuleku käitumist. See omakorda toob kaasa rohkem stressi.
  • Vähem raha eneseabi: Vähem raha eelarvest, inimesed, kes on juba rahalise surve kipuvad lõigatud nurkadega sellistes valdkondades nagu tervishoid maksma esmatarbekaup nagu toit. Väikesed probleemid võivad minna märkimata ja muutuda suuremad probleemid. See toob kaasa ka rohkem stressi.
  • Kaotatud une: Kui finantstulude stress, inimesed kogevad sageli unehäired, mida saab lisada kuni une puudujääki, mis kahjustaks immuunsüsteemi toimimist ja kognitiivsed võimed ja põhjustab täiendavat tujukus.
  • Ebatervislik emotsioone: krediitkaardi võlg võib põhjustada ebatervislik emotsioone, mida saab võtta teemaks oma tervist. Inimesed võivad kogeda ärevus, pettumust ja lootusetuse tunne, kuna võla hunnikud üles ja järjest rohkem raha on vaja lihtsalt maksma intressi. See põhjustab täiendavat stressi, mis ühendid, stress halva toimetuleku ja füüsilisest isikust hooletusse, et saada ähvardav summa stress.

Kuidas toime tulla

Siin on, mida saate teha, et tegeleda oma rahalist olukorda ja tunda end rohkem kontrolli oma elu, vähendada stressi ja ehitada turvalisema tuleviku:

  • Aru võla tsükli. Õppimine, kuidas mõista võla ja kuidas me saame sinna on esimene samm, et saada ise välja selle lõksu. See aitab teil mitte ainult mõista tsükli parem, aga väljatulekuks end ta. Kui sa tead, kuidas murda läbi, saate töötada poole eemaldamist end kõrgsurve olla võlgades ja alustada hoone poole oma tulevikku positiivsemaid lihtsate harjumuste, mida on lihtne hooldada.
  • Tea, millal teil on vaja raha ja kuidas seda saada. Kui te ei tunne rõhutas umbes rahanduse, siis tõenäoliselt juba tunda, mida vaja rohkem raha oma eelarvest. Kuid teades, kuidas suurendada oma väärtpabereid loomata märkimisväärset stressi ise võib olla keeruline, liiga. Siin on mõned tõestatud näpunäiteid suurendada oma tulu, mis on suurepärane viis stressi maandamiseks.
  • Õpi elama vähem. Kuidas rahul eelarve ja elavad vähem saab suurendada oma säästud. Siin on mõned lihtsad, madala stressi näpunäiteid õppimise säilitada eelarve, mis hoiab teid elavad jooksul oma vahenditega. Kui teil on plaan, võite tunda rohkem kontrolli oma rahandust ja see aitab teil tunda end vähem stressis.
  • Ära unusta üldise stressi juhtimine. Nagu teil parandada oma rahalist olukorda, saate vähendada stressi praktiseerivad stressi vähendavate meetodite ja teha muid muudatusi, et luua madala stressi elustiili.

Järgides nõuandeid eespool linke ja muuta need elustiili muutused, koormuse rahalise stress võib peagi minevikku.