Skip to main content

Kurio Streso valdymas Apžvalga – Kaip sumažinti streso poveikį jūsų gyvenimui

Kurio Streso valdymas Apžvalga - Kaip sumažinti streso poveikį jūsų gyvenimui
Mes visi patirti stresą mūsų gyvenime. Nes didžioji dauguma sveikatos problemų sukelia ar įtakos streso, svarbu suprasti, kaip stresas veikia savo kūną ir išmokti efektyvių streso valdymo metodus, kad streso darbą jus, o ne prieš jus.

Kas yra stresas?

Stresas yra Jūsų organizmo atsakas į pokyčius savo gyvenime. Nes gyvenimas apima nuolatinę kaitą (svyruoja nuo kintančių vietas iš namų į darbą kiekvieną rytą prisitaikyti prie didelių gyvenimo pokyčių, pavyzdžiui, santuokos, skyrybų ar mirties mylimo), nėra išvengti streso. Tai kodėl jūsų tikslas turėtų būti ne panaikinti visą stresą, o pašalinti nereikalingą įtampą ir efektyviai valdyti kitus. Yra keletas paplitusių priežasčių streso, kad daugelis žmonių patirtį, tačiau kiekvienas žmogus yra skirtingas.

Priežastys streso

Stresas gali ateiti iš daugelio šaltinių, kurie yra žinomi kaip “stresorių.” Kadangi mūsų patirtis, kas yra laikoma “streso” yra sukurtas mūsų unikalių suvokimo, ką mes susiduriame gyvenime (remiantis mūsų pačių derinys asmenybės bruožų, turimus išteklius, nuolatinės mąstymo modelius ir daugiau), situacija gali būti suvokiamas kaip “streso “vieno asmens ir tik” sudėtinga “kas nors kitas.

Paprasčiau tariant, vieno asmens streso sukelti negali registruotis stresą kam nors kitam. Beje, tam tikrose situacijose yra linkę į sukelti daugiau streso dauguma žmonių ir gali padidinti perdegimo riziką. Pavyzdžiui, kai mes atsiduriame situacijose, kur yra aukšti reikalavimai dėl mūsų; kur mes turime mažai kontrolės ir kelis pasirinkimus; kur mes nesijaučia įrengtas; kur mes gali būti žiauriai teisiami kiti; ir kur pasekmės nesėkmės yra kietas arba nenuspėjamas, mes linkę gauti pabrėžė.

Dėl šios priežasties daugelis žmonių pabrėžė savo darbo vietų, jų santykius, jų finansinius klausimus, sveikatos problemas ir žemiškesnių dalykų, pavyzdžiui, netvarką ar užimtas tvarkaraščius. Mokymosi įgūdžių susidoroti su šių veiksnių gali padėti sumažinti savo patirtį streso.

Poveikis streso

Lygiai taip pat stresas yra suvokiamas skirtingai kiekvienas iš mūsų, stresas paveikia mus visus tokiais būdais, kurie yra unikalūs mums.

Vienas asmuo gali patirti galvos skausmą, o kitas galite rasti skrandžio sutrikimų yra dažna reakcija, o trečiasis gali pasireikšti bet kuris kitas simptomų skaičius. Nors mes visi reaguoja į stresą mūsų pačių būdų, yra ilgas sąrašas dažniausiai patyrę poveikį streso, kad svyruoja nuo lengvo iki gyvybei. Stresas gali paveikti imunitetą, kuris gali turėti įtakos beveik visų sveikatos srityse. Stresas gali paveikti nuotaiką įvairiais būdais, taip pat.

Jei radote sau patirti fizinius simptomus, jūsų manymu, gali būti susiję su stresu, pasitarkite su savo gydytoju, kad įsitikintumėte, darai tai, ką jūs galite apsaugoti savo sveikatą. Simptomai, kurie gali sunkinti streso nėra “visi jūsų galvos” ir turi būti rimtai atsižvelgta.

Kurti streso valdymo planą dažnai yra viena dalis už bendrą sveikatingumo planą.

Efektyvus Streso valdymas

Stresas gali būti veiksmingai valdomas įvairiais būdais. Geriausi streso valdymo planai paprastai apima streso sumažinimui, kad spręsti streso fiziškai ir psichologiškai, ir padėti sukurti atsparumą ir įveikimo įgūdžių derinys.

  • Naudokite greitai streso sumažinimui. Kai įtempių metodai gali dirbti tik kelias minutes nuraminti organizmo streso atsaką. Šie metodai pasiūlyti skubotų, kuri padeda jums jaustis ramesnis tuo momentu, ir tai gali padėti keliais būdais. Kai jūsų streso atsakas nėra pasiekiama, galite kreiptis į problemų daugiau apgalvotai ir aktyviai. Jums gali būti mažiau linkę prapliupti į kitus iš nusivylimo, kuris gali išlaikyti savo santykius sveikiau. Žvarbus streso atsaką užuomazgų, taip pat gali išlaikyti jus nuo patiria chronišką stresą.
    Greita streso sumažinimui, pavyzdžiui, kvėpavimo pratimai, pavyzdžiui, negali sukurti savo atsparumą ateities streso arba sumažinti stresą sukeliančių veiksnių, kad jūs susiduria, bet jie gali padėti nuraminti organizmo fiziologiją, kai streso atsakas suveikia.
  • Kurti stresą malšinančių įpročius. Kai metodai yra mažiau patogu naudoti, kai esate prie stresinėje situacijoje viduryje. Bet jei praktika juos reguliariai, jie gali padėti jums valdyti stresą apskritai būdami mažiau reaguoja į tai ir daugiau galėtų pakeisti savo streso atsaką greitai ir lengvai.
    Ilgalaikiai sveikos mitybos įpročius, pavyzdžiui, pratybų ar reguliariai meditacijos, gali padėti skatinti atsparumą link stresorių, jei juos reguliariai dalį savo gyvenimo. Bendravimo įgūdžiai ir kiti gyvenimo įgūdžiai gali būti naudinga valdyti stresą sukeliančių veiksnių ir keičiasi, kaip mes manome, iš “priblokšti” į “iššūkį” ar net “skatino”.
  • Pašalinti stresorių, kai jūs galite. Jūs negalite visiškai pašalinti stresą iš savo gyvenimo ar net didžiausių stresorių, tačiau yra sričių, kuriose jūs galite sumažinti ir gauti jį į valdomą lygiu. Jokio streso, kad jūs galite iškirpti gali sumažinti savo bendrą streso apkrovą. Pavyzdžiui, baigiant net vieną toksiškas santykius gali padėti jums efektyviau kovoti su kitų streso jaučiate, nes jums gali jaustis mažiau priblokšti.

Atranda platų streso valdymo metodus, o tada pasirenkant mišinio, kuris atitinka jūsų poreikius, gali būti pagrindinė strategija veiksminga įtempių.

Dažnai užduodami klausimai apie stresą

Ar stresas neišvengiamai kenkia sveikatai?
Tiesą sakant, ne. Yra keletas skirtingų tipų streso, kad nuo eustress, kuris yra teigiamas ir įdomias forma streso, lėtinio streso, kuris buvo susijęs su daugeliu rimtų sveikatos problemų ir yra neigiamas streso tipas dažniausiai minimas naujienas. Nors mes norime valdyti arba pašalinti neigiamą tipų streso, mes taip pat norime išlaikyti teigiamus formas streso mūsų gyvenime, kad padėtų mums išlikti gyvybingi ir gyvas. Tačiau, jei mes patiriame daug streso mūsų gyvenime, net “gera” stresas gali prisidėti prie per didelio streso lygį, kuris gali sukelti jausmas užvaldo, arba turintys streso atsakas sukėlė per ilgai. Tai kodėl jis vis dar svarbu išmokti atsipalaiduoti savo kūną ir protą periodiškai ir sumažinti nereikalingo streso, kai tik įmanoma.

Kaip aš galiu pasakyti, kai aš per Pabrėžė?
Stresas paveikia mus visus įvairiai, ne visi iš jų yra neigiami. (Tiesą sakant, iš įdomų gyvenimo stresas iš tikrųjų gali tarnauti kaip geras skatintojas ir išlaikyti viskas įdomu.) Kai streso gauti per intensyvus, tačiau yra keletas streso simptomai, kad daugelis žmonių patirtis. Pavyzdžiui, galvos skausmas, dirglumas, ir “Fuzzy mąstymas” visa tai gali būti požymiai, kad jūs pagal per daug streso. Nors ne visi, kas streso patirs šiuos konkrečius simptomus, daugelis valią. Jei pastebėsite, kad jūs neturite suprasti, kaip pabrėžė esate, kol jūs priblokšti, svarbu išmokti pastebėti savo organizmo subtilių užuominų ir savo elgesį, beveik kaip išorinio stebėtojo jėgomis. Pastebėti, kaip Jūsų organizmas reaguoja į stresą, galite išbandyti šį kūno skenavimo meditacija (ji padeda atsipalaiduoti, tuo pačiu metu).

Ką aš galiu padaryti, kai aš jaustis priblokšti streso?
Mes visi jaustis priblokšti laikas nuo laiko; tai normalu. Nors tai praktiškai neįmanoma pašalinti laikus, kai įvykiai sąmokslą ir organizmo streso atsakas suveikia, yra būdų, kad jūs galite greitai atvirkštinės Jūsų organizmo reakciją į stresą, buferinių į savo žalą sveikatai ir išlaikyti savo mąstymo aišku, todėl jūs galite efektyviau spręsti su tuo, kas vyksta šiuo metu.

Ar yra būdas būti mažiau veikiami streso?
Tiesą sakant, praktikuojančių reguliariai streso valdymo techniką ar du, galite pašalinti kai kuriuos streso jaučiate dabar ir sau atsparesnė streso susidurti ateityje. Yra keletas skirtingų dalykų, kuriuos galite pabandyti, nuo ryto pėsčiomis vakare žurnalinė praktiškai tiesiog padaryti daugiau laiko draugams. Apgaulė yra rasti kažką, kad tinka jūsų gyvenimo būdą ir asmenybę, todėl lengviau klijuoti su.