Skip to main content

Pagrindinės priežastys, streso

 Pagrindinės priežastys, streso
Stresas yra normalus ir, tam tikru mastu, būtiną gyvenimo dalis. Nepaisant to, kad yra kažkas kiekvienas patirtimi, kas sukelia stresą gali skirtis nuo asmens. Pavyzdžiui, vienas asmuo gali tapti piktas ir pasimetęs rimto kamščiuose, o kitas gali riesti savo muziką ir mano, kad tai lengvas nepatogumus. Kova su draugu gali sekti vienas asmuo maždaug už likusią dienos dalį, o kitas gali lengvai trūkčioti pečiais ant kojų.

Kas sukelia jums pabrėžti jau gali būti kažkas esate gausiai žinoti. Tačiau atsižvelgiant į laikymo stresą patikrinti, kai jis ateina į sušvelninti poveikį jis gali turėti savo fizinės ir psichinės sveikatos svarbą, verta atverti sau į galimybę, kad kiti veiksniai gali būti ne žaisti, per daug. Meistriškai savo streso mažinimo planą su visais iš jų galvoje.

Financinės problemos

Pasak Amerikos psichologų asociacijos (APA), pinigai yra viršuje priežastis streso Jungtinėse Amerikos Valstijose. Be 2015 apklausoje , APA pranešė, kad 72 procentų amerikiečių pabrėžė apie pinigus bent kurį laiką per praėjusį mėnesį. Tyrimo dalyvių dauguma pranešta pinigus yra reikšmingas šaltinis streso, su 77 proc jausmas didelį nerimą finansus.

Ženklai finansų streso gali apimti:

 • Nerimą kelia ir nerimas apie pinigus
 • Teigdamas, su artimaisiais apie pinigus
 • Jausmas kaltas dėl išleisti pinigus ne esmė
 • Būdamas bijo atidaryti laiškus ar atsiliepti telefonu

Finansinė stresas gali imtis mėnesius ar metus išsikasti iš. Per ilgą laiką, stresas susijęs su finansais rezultatų nelaimės, dėl kurių gali kilti iki kraujo spaudimą ir sukelti galvos skausmą, skrandžio veiklos sutrikimas, krūtinės skausmas, nemiga, ir bendrą jausmą ligos. Finansinės streso taip pat buvo susijęs su sveikatos problemomis, įskaitant depresiją, nerimą, odos problemų, diabetas, artritas ir numerį.

darbas

Pasak Ligų kontrolės ir prevencijos (CDC) centrų , amerikiečiai dabar praleidžia 8 proc daugiau laiko darbe, palyginti su prieš 20 metų, o apie 13 procentų žmonių dirba antrą darbą. Ne mažiau kaip 40 proc pranešti jų darbas yra įtemptas, ir 26 proc ataskaitą jie dažnai jaučiasi sudegė jų darbą.

Bet daug dalykų gali prisidėti prie darbo streso įskaitant daug darbo, darbo nesaugumo, nepasitenkinimo darbo ar karjeros ir konfliktų su viršininku ir / ar bendradarbiais. Nesvarbu, ar jūs nerimauti konkrečiam projektui ar jausmas neteisingai pasielgta, pradėti savo darbą lenkia visa kita gali paveikti daugelį aspektų savo gyvenimą, įskaitant asmens santykius ir psichinę ir fizinę sveikatą.

Veiksnių, kurių pats darbas taip pat turi svarbų vaidmenį darbo stresas, įskaitant asmens psichologinės makiažą, bendrą sveikatos būklę, asmeniniame gyvenime. ir emocinės paramos suma, kurią jie turi už darbą.

Darbo streso požymiai gali būti fizinis ir psichologinis, įskaitant:

 • nuovargis
 • galvos skausmas
 • Raumenų įtampa ir skausmas
 • skrandžio problemos
 • širdies plakimas
 • Nerimas
 • depresija
 • Nuotaikų kaita
 • Sunku susikaupti ar priimant sprendimus

Kai kurie žmonės gali jaustis priblokšti ir sunku susitvarkyti, o tai gali paveikti jų elgesį, taip pat. Darbas stresas gali paskatinti asmenis turi:

 • Padidėjęs ligonių dienas
 • Lašai į darbo našumą
 • Problemos su asmeninių santykių
 • Sumažėjo kūrybiškumas ir iniciatyva
 • Žemesnio lygio kantrybės ir padidėję nusivylimas
 • nesidomėjimą
 • izoliacija

Asmeniniai santykiai

Yra žmonių, iš viso mūsų gyvenimo, kad sukelti mums stresą. Tai gali būti šeimos narys, intymus partneris, draugas, ar bendradarbis. Nuodingos žmonių tyko visose mūsų gyvenimo dalis, ir stresas mes patiriame iš šių santykių gali paveikti fizinę ir psichinę sveikatą.

Yra daug priežasčių, streso romantiškų santykių ir kai poros nuolat spaudžiama, santykiai gali būti nesėkmės riziką.

Bendrosios santykiai stresoriai apima:

 • Pernelyg užsiėmę, kad praleisti laiką tarpusavyje ir dalintis atsakomybę
 • Intymūs santykiai ir seksas yra tapti reta, nes užimtumas, sveikatos problemų, ir bet kitų priežasčių
 • Jūs ir jūsų partneris nėra ryšio
 • Jūs ir / arba partneris vartoja per daug alkoholio ir / arba narkotikų
 • Jūs arba jūsų partneris galvoja apie skyrybas
 • Yra piktnaudžiavimo ar kontrolė santykius

Streso, susijusios su asmeniniais santykiais ženklai yra panašūs į įprastus simptomus bendro streso ir gali apimti fizinę sveikatą ir miego problemų, depresija ir nerimas. Jūs taip pat gali rasti sau išvengti arba turintis konfliktą su individo, arba tampa lengvai erzina savo buvimu.

Kartais, asmens santykiai stresas taip pat gali būti susiję su mūsų santykius su žmonėmis socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip “Facebook” . Pavyzdžiui, socialinė žiniasklaida linkusi natūraliai skatina lyginti save su kitais, kurie gali sukelti jausmas netinkamas streso. Ji taip pat daro patyčių lengviau.

Tėvystė

Tėvai dažnai susiduria su valdymo užimtas tvarkaraščius, kurie apima darbą, buitinius pareigas ir auginantiems vaikus. Šie reikalavimai sukelti tėvų stresą.

Didelis tėvų streso gali sukelti vienas iš tėvų turi būti šiurkštus, neigiama, ir autoritarinis į sąveiką su vaikais. Vaikų auklėjimas stresas taip pat gali sumažinti tėvų ir vaikų santykių kokybę. Pavyzdžiui, jūs negalite turėti atvirą bendravimą, kad jūsų vaikas neturi ateiti pas jus patarimo ar Jūsų vaikui, ir jums gali ginčytis dažnai.

Šaltiniai tėvų streso gali apimti mažesnes pajamas, ilgas darbo valandas, vieno tėvų, šeiminės ar santykių įtampą, arba augina vaiką, kuris buvo diagnozuota su elgesio sutrikimu ar raidos negalios.

Vaikų, turinčių elgesio sutrikimų ir vystymosi sulėtėjimą turi didžiausią riziką tėvų stresą. Tiesą sakant, daug tyrimų rodo, tėvai vaikų, turinčių autizmo pranešate didesnes tėvystės streso lygį, nei žmonės, kurių vaikai neturi būklę.

Kasdienybė ir užimtumas

Day-to-day stresoriai yra mūsų kasdienio nepatogumų. Jie apima tokius dalykus kaip misplacing raktus, vėluojate, ir pamiršta, kad svarbų elementą su jumis, kai išeina iš namų. Paprastai, tai yra tik nedidelių nesėkmių, bet jei jie tampa dažnesni, jie tampa nerimo šaltinis įtakos fizinei ir / ar psichologinę sveikatą.

Iš pernelyg užsiėmę stresas yra vis labiau ir labiau paplitęs. Šių dienų žmonės yra labiau užimti nei bet kada, ir kad prideda daug streso savo gyvenimą. Kai kuriais atvejais, užimtumas yra dėl būtinybės, pavyzdžiui, turintys dirbti antrą darbą. Kiti kartus, tai yra dėl to, kaltės ir nenorėdamas nuvilti kitus. Žmonės negali pasakyti “ne”, o galų gale, turintys šiek tiek laiko sau, ar jie nepastebi savo pagrindinius poreikius, pavyzdžiui, valgyti teisę ir vykdyti dėl laiko stokos.

Asmenybė ir ištekliai

Jūsų asmenybės bruožai ir ištekliai turite prieinamas jums susieti į visus aukščiau ir gali būti nepriklausomi šaltiniai streso, taip pat.

Ekstravertai, pavyzdžiui, linkę patirti mažiau streso kasdieniniame gyvenime ir turėti didesnes socialines išteklius, kurie apsisaugoti nuo streso. Perfekcionistai gali atnešti stresą ant savęs be reikalo, nes jų aukštus standartus, patiria daugiau neigiamų psichinę ir fizinę sveikatą pasekmes nei tie, kurie tik sutelkti dėmesį į aukštos pasiekti.

Tie, kurie yra “A tipo” gali pabrėžti visus aplink juos, taip pat patys. Tie, su pakankamai pinigų samdyti pagalba gali deleguoti stresines užduotis, todėl šio ištekliaus gali pateikti per tuos, kurie kovoja, kad sudurtų galą su galu ir turi dirbti sunkiau išsaugoti pinigus kraštą.