Skip to main content

Pārskats par Stress Management – Kā samazināt stresa ietekmi uz Jūsu Life

Pārskats par Stress Management - Kā samazināt stresa ietekmi uz Jūsu Life
Mēs visi pieredzi stresu mūsu dzīvē. Tā kā lielākā daļa no veselības problēmām, ko izraisa vai ietekmē stresa, ir svarīgi saprast, kā stress ietekmē jūsu ķermeni un apgūt efektīvas stresa vadības metodes, lai stresa strādāt par jums, nevis pret jums.

Kas ir stress?

Stress ir Jūsu organisma reakcija uz pārmaiņām savā dzīvē. Jo dzīve ir saistīta ar pastāvīgu izmaiņas (sākot no mainot atrašanās vietas no mājām uz darbu katru rītu pielāgojoties lielām dzīves pārmaiņām, piemēram, laulības, šķiršanās vai nāves mīļoto), nav izvairīties stress. Tas ir iemesls, kāpēc jūsu mērķis nevajadzētu likvidēt visu stresu, bet, lai novērstu nevajadzīgu stresu un efektīvi pārvaldīt pārējo. Ir daži cēloņi stresu, ka daudzi cilvēki piedzīvo, bet katrs cilvēks ir atšķirīgs.

Cēloņi Stress

Stress var nākt no daudziem avotiem, kas ir pazīstams kā “faktoriem.” Jo mūsu pieredze, kas tiek uzskatīta par “stresa” ir izveidota ar mūsu unikālo pieņēmumi par to, ko mēs sastopas dzīvē (pamatojoties uz mūsu pašu kombināciju personības iezīmēm, pieejamajiem resursiem, pierastās domu modeļus un vairāk), situācija var tikt uztverta kā “stresa “viena persona, un tikai” grūti “, kāds cits.

Vienkārši runājot, viena cilvēka stresa sliekšņa nevar reģistrēties kā saspringta, lai kāds cits. Tas nozīmē, ka konkrētas situācijas mēdz to rada lielāku stresu lielākajai daļai cilvēku, un var palielināt risku izdegšanas. Piemēram, kad mēs atrast sevi situācijās, kad ir augstas prasības attiecībā uz mums; kur mums ir maz kontroles un maz izvēli; kur mēs nejūtos aprīkotas; kur mēs varētu būt skarbi spriest pēc citiem; un kur sekas neveiksmes ir stāvas vai neparedzama, mums ir tendence iegūt uzsvēra.

Šī iemesla dēļ daudzi cilvēki uzsvēra savām darba vietām, attiecības, finanšu jautājumiem, veselības problēmas, un vairāk ikdienišķa lietām, piemēram, nekārtības vai aizņemts grafikus. Mācīšanās prasmes tikt galā ar šīm stresoru var palīdzēt samazināt jūsu pieredzi stresu.

Stresa ietekmes

Tāpat kā stress tiek atšķirīgi uztverta ar katru no mums, stress ietekmē mūs visus veidos, kas ir unikālas mums.

Viena persona var būt galvassāpes, bet citā var atrast dispepsiju ir izplatīta reakcija, un trešā var būt jebkura no vairākiem citiem simptomiem. Lai gan mēs visi reaģē uz stresu mūsu pašu veidos, ir garš saraksts ar bieži pieredzējuši stresa ietekmi, kas svārstās no vieglas līdz dzīvībai bīstamas. Stress var ietekmēt imunitāti, kas var ietekmēt praktiski visas jomas veselību. Stress var ietekmēt garastāvokli daudzos veidos, kā arī.

Ja jums atrast sev piedzīvo fiziskus simptomus, jūsuprāt, var būt saistīta ar stresu, konsultējieties ar savu ārstu, lai pārliecinātos, jūs darāt to, ko jūs varat aizsargāt savu veselību. Simptomi, kas var saasināt stresa nav “viss savā galvā”, un jāveic nopietni.

Izveidojot stresa pārvaldības plānu bieži ir viena daļa no plāna vispārējo labsajūtu.

Efektīva Stress Management

Stress var efektīvi pārvaldīt daudzos dažādos veidos. Labākais stresa pārvarēšanas plāni parasti ietver dažādus stresa relievers kas risina stresu fiziski un psiholoģiski, un palīdzēs attīstīt izturību un pārvarēšanas prasmes.

  • Izmantot ātri stresa relievers. Daži stress palīdzības metodes var strādāt tikai dažas minūtes, lai nomierinātu organisma stresa reakciju. Šīs metodes piedāvā “ātri noteikt”, kas palīdz jums justies mierīgāk brīdī, un tas var palīdzēt vairākos veidos. Kad jūsu stress atbilde netiek aktivizēta, jūs varat vērsties problēmas vairāk pārdomāti un aktīvi. Jums var būt mazāk iespējams vērstu pret citiem no vilšanās, kas var saglabāt savu attiecības veselīgāka. Svelošs savu stresa atbildi pumpuru var glabāt jūs no piedzīvo hronisku stresu.
    Ātrās stresa relievers kā elpošanas vingrinājumi, piemēram, nevar veidot savu izturētspēju nākotnē stresa vai samazinātu stresu, ka jūs sejas, bet tie var palīdzēt nomierināt organisma fizioloģiju, kad stresa reakcija tiek aktivizēta.
  • Izstrādāt stresa mazināšanas paradumus. Dažas metodes ir mazāk ērti izmantot, kad esat vidū stresa situāciju. Bet, ja jūs praksē tos regulāri, tie var palīdzēt jums pārvaldīt stresu kopumā, esot mazāk reaģē uz to, un spēj mainīt savu stresa reakciju ātri un viegli.
    Ilgtermiņa veselīgus paradumus, piemēram, izmantošanas vai regulāru meditāciju, var palīdzēt veicināt noturību pret stresa faktoriem, ja jūs padarīt tos regulāri daļa no jūsu dzīves. Komunikācijas prasmes un citas dzīvesveida prasmes var būt noderīga pārvaldīt stresu un mainot to, kā mēs jūtamies, no “nomākti” uz “apstrīdēt” vai pat “jāstimulē.”
  • Novērst stresu, ja tas ir iespējams. Jūs, iespējams, nevar pilnībā novērst stresu no savas dzīves vai pat lielākajiem stresoru, bet ir jomas, kur var samazināt līdz minimumam, un saņemt to pārvaldāmā līmenī. Jebkurš stress, ka jūs varat izgriezt, var samazināt jūsu vispārējo stresa slodzi. Piemēram, beidzot pat vienu toksisku attiecības var palīdzēt jums efektīvāk tikt galā ar citu stresu Jums rodas tāpēc, ka jūs varat justies tik nomākti.

Atklājot dažādas stresa vadības metodes, un pēc tam izvēloties sortimentu, kas atbilst jūsu vajadzībām, var būt galvenā stratēģija efektīvai stresa atbrīvojumu.

Biežāk uzdotie jautājumi par stresu

Vai Stress Neizbēgami kaitīgs veselībai?
Patiesībā nē. Ir vairāki dažāda veida stresu, kas svārstās no eustress, kas ir pozitīvs un aizraujošs veids stresa, hronisku stresu, kas ir saistīta ar daudzām nopietnām veselības problēmām, un ir negatīvās stresa veids visbiežāk minēts ziņās. Kamēr mēs gribam, lai pārvaldītu vai novērst negatīvās veidu stresa, mēs arī vēlamies, lai saglabātu pozitīvu formas stresa mūsu dzīvē, lai palīdzētu mums palikt svarīgi un dzīvs. Tomēr, ja mēs rodas pārāk daudz stresa mūsu dzīvē, pat “labs” stress var veicināt pārmērīgu stresa līmeni, kas var izraisīt sajūta overwhelmed vai ar savu stresa reakciju izraisa pārāk ilgi. Tas ir iemesls, kāpēc tas joprojām ir svarīgi iemācīties atpūsties savu ķermeni un prātu, periodiski un, kad vien iespējams, samazināt nevajadzīgu stresu.

Kā es varu pateikt, kad es esmu pārāk satraukts?
Stress ietekmē mūs visus dažādos veidos, no kuriem ne visi ir negatīva. (Patiesībā, stress aizraujošu dzīvi faktiski var kalpot kā labs motivētājs un saglabātu lietas interesantu.) Ja stresa līmenis pārāk intensīva, tomēr ir dažas stresa simptomi, ka daudzi cilvēki pieredzi. Piemēram, galvassāpes, aizkaitināmība, un “izplūdušo domāšana”, visi var būt simptomi, ka tu esi ar pārāk daudz stresa. Kaut arī ne visi, kas ir saskaņā ar stresu piedzīvosiet šos specifiskos simptomus, daudzi. Ja konstatējat, ka jums nav saprast, cik uzsvēra esat līdz esat nomākti, tas ir svarīgi, lai uzzinātu, lai paziņojuma sava organisma smalkas nianses un savu uzvedību, gandrīz kā ārpus novērotāja varenību. Lai paziņojums, kā jūsu organisms reaģē uz stresu, jūs varat izmēģināt šo ķermeņa skenēšanas meditāciju (tas palīdz atslābināties, tajā pašā laikā).

Ko es varu darīt, ja man apjukt Stress?
Mēs visi jūtamies nomākti, laiku pa laikam; tas ir normāli. Lai gan tas ir gandrīz neiespējami, lai novērstu reizes, kad notikumi sazvērestību un organisma stresa atbilde tiek aktivizēta, ir veidi, kā jūs varat ātri apvērstu organisma reakciju uz stresu, BUFERĪ kaitējumu jūsu veselībai un saglabājot jūsu domāšanu skaidrs, lai jūs varētu efektīvāk risināt ar to, kas notiek brīdī.

Vai ir veids, kā būt mazāk Affected by Stress?
Patiesībā, ko praktizē regulāru stresa vadības metodi, vai divas, jūs varat novērst dažus no stresa jūtaties tieši tagad un padarīt sevi daudz noturīgākas pret stresa nākotnē. Ir vairākas lietas, varat mēģināt, sākot no rīta pastaigā uz vakara journaling praksē uz tikko padarīt vairāk laika draugiem. Triks ir atrast kaut ko, kas atbilst jūsu dzīvesveidu un personību, tāpēc ir vieglāk pielīmēt ar.