Skip to main content

Tipai stresas ir įtempių metodai kiekvienam

Tipai stresas ir įtempių metodai kiekvienam

Jeigu esate kaip ir daugelis žmonių, jūs galite pajusti, kad tam tikros įtempių metodai neveikia už jus, o kiti dirba gana gerai. Yra priežasčių, kad tie patys streso sumažinimui gali dirbti taip skirtingai įvairių žmonių. Dažnai metodus, kurie neatrodo dirbti konkretų asmenį yra neveiksminga vieną iš dviejų priežasčių: arba jie yra prastos rungtynės asmens asmenybę ar situaciją. Pavyzdžiui, kvėpavimo pratimai gali veiksmingai sumažinti stresą, tačiau negali būti galingas pakankamai technika būti vienintelis susidoroti strategija kažkas patiria globėjo stresas, lėtinė darbo stresas, ar kitą chroniškai-įvykusiu streso tipo.

Yra tiek daug skirtingų būdų, kaip sumažinti stresą, kad kartais rasti tinkamą techniką jūsų asmenybę ir situacijos gali atrodyti didele, ar bent jau kaip daugiau darbo nei jūs norite spręsti, kai jūs jau jausmas pabrėžė. Ieškoti streso sumažinimui kad darbą už jus, tačiau gali būti verta, kad darbą, kurį padaryti išbandyti įvairius metodus, kad darbą už jus gali galiausiai pakeisti visą savo patirtį streso pastangų.

Nesvarbu, ar jūs turite keletą metodų, kurie dirba už jus ir tiesiog ieškote pridėti vieną ar du, ar reikia rekonstruoti savo būdą spręsti su stresu ir sukurti visiškai naują sistemą, taip sąrašas galėtų padėti. Šie įtempių metodai grupuojami pagal įvairių kategorijų, jums gali būti ieškote ne spręsdamas, kaip geriausiai valdyti savo stresą.

Ūmus stresas

Ūmus stresas yra stresas tipo, kad suskumba jums nebalansiniams trumpam. Tai streso rūšis, kuri ateina greitai ir dažnai netikėtai ir netrunka ilgai, bet reikia atsakymo ir virpesius jums šiek tiek, kaip ir ginčytis su žmogumi savo gyvenime, ar egzaminą, už kuriuos Jūs neturite jaučiasi tinkamai pasirengusi.

Jūsų organizmo streso atsakas suveikia su ūminiu stresu, bet jūs galite pakeisti jį su greito atsipalaidavimo metodai, ir tada grįžti į savo dieną jausmas vėl mažiau streso. Šie streso sumažinimui gali padėti jums atsipalaiduoti ir greičiau atsigauti nuo ūmaus streso.

 • Kvėpavimo pratimai: Great ūmaus streso, nes jie dirba greitai.
 • Kognityvinė naujo keisti nuotraukos: Išmokti pakeisti būdą jūs pažvelgti į situaciją valdyti savo streso lygį.
 • Progresyvusis raumenų atpalaidavimas: Kaip kvėpavimo pratimai, PMR duos jums tiek laiko persigrupuoti ir nusiraminti.
 • Mini Meditacija: Paimkite kvėpavimo pratimai dar vieną žingsnį šios greitai, už 5 minučių meditacijos techniką nusiraminti akimirką.

lėtinis stresas

Lėtinis stresas yra stresas tipas, kuris turi tendenciją atsirasti reguliariai. Tai streso tipas gali palikti jums jausmas nusausinti, ir gali sukelti perdegimo jei tai nėra efektyviai valdoma. Taip yra todėl, kai streso atsakas chroniškai sukėlė ir kūnas nebuvo pareikštas atgal į atsipalaidavę prieš kitą banga streso hitai, organizmas gali likti sukėlė neribotą laiką.

Lėtinis stresas gali sukelti sveikatos problemų, įskaitant širdies ir kraujagyslių ligos, skrandžio ir žarnyno problemų, nerimas, depresija ir kitų sąlygų host. Tai kodėl tai svarbu efektyviai valdyti chronišką stresą.

šį streso tipas valdymas dažnai reikalauja derinys požiūrį, o kai kurie trumpalaikiai streso sumažinimui (kaip tie ūmaus streso), ir kai ilgalaikių streso reljefo įpročius sumažinančių bendrą streso. (Įvairūs Jausmai orientuota įveikos technikas ir sprendimas orientuota įveikos metodai yra svarbūs, taip pat.)

Šie ilgalaikiai įpročiai gali padėti jums geriau valdyti bendrą streso, kad jums gali jaustis iš lėtinių stresorių jūsų gyvenime.

 • Pratimai Reguliariai: Pratimai ir streso valdymas yra glaudžiai susiję dėl kelių priežasčių.
 • Išlaikyti sveiką mitybą: Degalų savo kūno gerai gali padėti su bendrais streso lygį, nes visa jūsų sistema veiks geriau.
 • Puoselėkite palaikymu grįstus santykius: solidžios paramos sistemą yra svarbu susidoroti mechanizmas.
 • Medituoti reguliariai: Nors greito meditacijos yra puikus susiduriame su ūmaus streso, reguliariai meditacijos praktika padės sukurti bendrą atsparumą stresui.
 • Klausyti: Muzika gali veikti kaip nuostabu, streso mažinimo fone į kasdienes užduotis.

emocinis stresas

Iš emocinio streso skausmas galite paspausti sunkiau, nei kai kurių kitų rūšių streso. Pavyzdžiui, stresas, kuris ateina iš, neprieštaravo santykių linkęs duoti didesnę fizinę reakciją ir stipresnį jausmą nelaimės nei streso, kuris ateina gražu užimtas darbe.

Todėl svarbu, kad būtų galima valdyti emocinę įtampą ir efektyviausių būdų. Strategijas, kurios padės jums tvarkyti, difuzinis, ir didinti atsparumą link emocinio streso visi gali gerai dirbti, ir skirtingi požiūriai gali dirbti įvairiose situacijose. Štai keletas būdų, kaip valdyti emocinę įtampą.

 • Parašyk į leidinyje: Yra keletas skirtingų žurnalinė strategijos pabandyti, visi su nauda.
 • Pasikalbėkite su draugais: Sužinokite apie kelių skirtingų tipų socialinės paramos draugais galime Jums pasiūlyti.
 • Klausyti
 • Praktikos Atidumas: Atidumas gali padėti išlaikyti jūsų įsišaknijusi šioje momentu.
 • Pakalbėkite su terapeutas

kovoja burnout

Burnout yra ilgo lėtinio streso situacijose, kad palieka žmones jausmas kontrolės savo gyvenime trūksta rezultatas. Tam tikros sąlygos darbo gali sukurti didesnę riziką perdegimo, įskaitant ne tik aukšto lygio reikalavimus, bet ir neaiškių lūkesčių pripažinimo už pasiekimus stokos, bei aukšto lygio rizikos neigiamus padarinius, kai klaidos yra padarytos.

Kai jūs pasieksite daug perdegimo būklę, sunku išlaikyti motyvaciją dirbti ir atlikti tai, ką reikia atlikti, ir jūs galite pajusti chroniškai priblokšti. Be strategijos, kad darbas gerai lėtinio streso ir emocinio streso, kad šios strategijos gali padėti jums grįžti iš valstybės perdegimo-arba užkirsti jam kelią visiškai.

 • Paimkite šiek tiek laiko: Jei niekada imtis savo atostogų laiką, štai kodėl jūs turėtumėte pradėti.
 • Gauti daugiau Juokas Into Your Life: Juokas gali sukelti geriau bendrą sveikatą ir teikia džiaugsmą į savo dieną.
 • Mėgstu Pomėgiai: Nelaukite, kol jūsų gyvenimas nurims užsiimti savo pomėgius.
 • Gauti daugiau malonumą iš savo dabartinio darbo: Jei nusileido darbo nemyli, dar ne viskas prarasta. Sužinokite, kaip padaryti jūsų darbas daugiau pasitenkinimo.
 • Padaryti Jūsų Savaitgaliai Count: Sužinokite, kaip pritraukti kai kurie iš jūsų savaitgalį į savo darbo savaitę mažiau streso.