Skip to main content

Veidi Stress un stresa mazināšanai metodes, katru

Veidi Stress un stresa mazināšanai metodes, katru

Ja jūs, piemēram, daudziem cilvēkiem, jūs varat sajust, ka dažas stress atvieglojums metodes nedarbojas jums, bet citi strādā diezgan labi. Ir iemesli, kas paši stresa relievers var strādāt tik atšķirīgi dažādiem cilvēkiem. Bieži paņēmieni, kas nešķiet strādāt konkrētai personai, ir neefektīva divu iemeslu dēļ: vai nu tie ir slikti sakritību personas personību vai situāciju. Piemēram, elpošanas vingrinājumi var efektīvi mazināt stresu, bet nevar būt pietiekami jaudīga tehnika ir vienīgais Galā stratēģija kādam piedzīvo aprūpētāju stresu, hronisku darba stress, vai cita hroniski-notiek stresa veidiem.

Ir tik daudz dažādi veidi, kā mazināt stresu, kas dažreiz atrast pareizo tehniku ​​savu personību un situācija var likties milzīgs, vai vismaz līdzīgi vairāk darba, nekā jūs vēlaties, lai novērstu, kad jūs jau sajūta uzsvēra. Meklējot stresa relievers, kas strādā priekš jums, tomēr var būt labi vērts pūles šajā darbā jūs darīt, lai izmēģināt dažādas metodes, kas strādā priekš jums, galu galā, var izmainīt visu pieredzi stresu.

Vai jums ir dažas metodes, kas strādā priekš jums, un ir tikai meklē, lai pievienotu vienu vai divus, vai ir nepieciešams pārveidot savu ceļu, kas nodarbojas ar stresu un izveidot pilnīgi jaunu sistēmu, šādu sarakstu var palīdzēt. Šīs stresa palīdzības metodes ir sagrupēti pēc dažādām kategorijām, var būt meklējat pie lemjot, kā vislabāk pārvaldīt savu stresu.

Akūts Stress

Akūts stress ir stresa veids, kas throws tevi ārpusbilances momentāni. Tas ir stresa veids, kas nāk uz ātri un bieži negaidīti un nav pēdējā pārāk ilgi, bet prasa atbildi un satricina jums pat mazliet, kā argumentu ar kādu savā dzīvē, vai eksāmens, uz kuru jums nav sajust atbilstoši sagatavoti.

Jūsu organisma stresa reakcija tiek aktivizēta ar akūtu stresu, bet jūs varat mainīt to ar ātri relaksācijas metodes, un tad doties atpakaļ uz savu dienu sajūta mazāk vēlreiz uzsvēra. Šīs stresa relievers var palīdzēt jums atpūsties un ātrāk atgūties no akūtas stresa.

 • Elpošanas vingrinājumi: Great akūtas stresa, jo viņi strādā ātri.
 • Kognitīvā Reframing: Uzzināt, lai mainītu veidu, kā jūs apskatīt situāciju, lai pārvaldītu savu stresa līmeni.
 • Progresīvais muskuļu relaksācija: Tāpat kā elpošanas vingrinājumi, PMR dos jums brīdi pārgrupēt un nomierināties.
 • Mini-Meditācija: Veikt elpošanas vingrinājumi soli tālāk ar šo ātri, 5 minūšu meditācijas tehniku ​​nomierināties brīdī.

Hroniska Stress

Hronisks stress ir stresa veids, kas parasti notiek regulāri. Šī stresa veidu var atstāt jūs sajūta drenēta, un var novest pie izdegšanas, ja tas nav efektīvi pārvaldīti. Tas ir tāpēc, ka tad, kad stresa reakcija ir hroniski aktivizēta, un organisms netiek celta atpakaļ relaksētā stāvoklī, pirms nākamās stresa hits, ķermenis var palikt izraisīja bezgalīgi.

Hronisks stress var novest pie daudzām veselības problēmām, tai skaitā sirds un asinsvadu slimības, kuņģa un zarnu trakta problēmām, nemiers, depresija, un daudzām citiem apstākļiem. Tas ir iemesls, kāpēc tas ir svarīgi, lai efektīvi pārvaldītu hronisku stresu.

šāda veida stresa vadība bieži prasa kombinācija pieeja, ar dažiem īstermiņa stresa relievers (piemēram, tos, akūta stresa), un daži ilgtermiņa stress palīdzības paradumiem, kas samazina kopējo stresu. (Dažādas emocijas vērsta Galā metodes un risinājumu vērsta pārvarēšanas metodes, ir svarīgi, kā labi.)

Šādi ilgtermiņa ieradumi var palīdzēt jums labāk pārvaldīt vispārējo stresu, ka jums var sajust no hroniskām stresoru jūsu dzīvē.

 • Regulāri vingrojiet: Exercise un stresa vadība ir cieši saistīta vairāku iemeslu dēļ.
 • Uzturēt veselīgs uzturs: Degvielas uzpildes jūsu ķermeņa labi var palīdzēt ar vispārējo stresa līmeni, jo visa jūsu sistēma darbosies labāk.
 • Audzēt atbalstošas ​​attiecības: Ņemot stabilu atbalsta sistēma ir būtiska Galā mehānisms.
 • Pārdomājiet Regulāri: Lai ātri meditācijām ir liels, lai nodarbojas ar akūtu stresu, regulāra meditācijas prakse, kas palīdzēs veidot jūsu vispārējo noturību pret stresu.
 • Klausieties mūziku: Mūzika var darboties kā brīnišķīgu, stresa mazināšanas fonu ikdienas uzdevumiem.

Emocionālā Stress

Par emocionālo stresu sāpes var skārusi smagāk nekā dažu citu veidu stresa. Piemēram, stress, kas nāk no saasināt attiecības mēdz panākt lielāku fizisko reakciju un spēcīgāku sajūtu ciešanu nekā stresa, kas nāk no tā aizņemti darbā.

Tāpēc ir svarīgi, lai varētu pārvaldīt emocionālo stresu efektīvākajiem veidiem. Stratēģijas, kas palīdzēs jums apstrādāt, difūza, un veidot noturību pret emocionālo stresu visi var strādāt labi, un dažādas pieejas var strādāt dažādās situācijās. Šeit ir daži veidi, kā pārvaldīt emocionālo stresu.

 • Rakstiet žurnālā: Ir vairāki dažādi journaling stratēģijas, lai mēģinātu, visi ar ieguvumiem.
 • Runāt draugam: Uzziniet par vairāku dažādu veidu sociālā atbalsta draugi var jums piedāvāt.
 • Klausīties mūziku
 • Prakses Mindfulness: Mindfulness var palīdzēt uzturēt jūs sakņojas šajā brīdī.
 • Runāt ar terapeits

Cīnās Burnout

Burnout ir rezultāts ilgstošas ​​hroniskas stresa situācijās, kas atstāj cilvēki jūtas uz kontroles trūkumu savā dzīvē. Daži nosacījumi darba var radīt lielāku risku izdegšanas, ietverot ne tikai augsta līmeņa prasības, bet arī neskaidriem paļāvības trūkumu atzīšanu par sasniegumu, kā arī augsta līmeņa riska negatīvās sekas, ja tiek veikti kļūdas.

Kad jūs sasniedzat stāvokli izdegšanas, ir grūti saglabāt motivāciju strādāt un paveikt to, kas jums ir nepieciešams, lai veiktu, un jūs varat justies hroniski nomākts. Papildus stratēģijām, kas strādā labi hronisku stresu un emocionālo stresu, šādas stratēģijas var palīdzēt jums nākt atpakaļ no valsts par izdegšanas-vai novērst pavisam.

 • Veikt kādu laiku off: Ja jūs nekad veikt savu atvaļinājumu laiku, šeit ir iemesls, kāpēc jums vajadzētu sākt.
 • Iegūt vairāk Smiekli Into Your Life: Smiekli var radīt labāku vispārējo veselību un radīt prieku savā dienā.
 • Ļaujieties Hobiji: Vai nav jāgaida, kamēr jūsu dzīve pierims iesaistīties jūsu vaļaspriekiem.
 • Iegūt vairāk baudījumu no Jūsu pašreizējais darbs: Ja jūs izkrauti darbu jūs nemīl, viss vēl nav zaudēts. Uzziniet, kā padarīt savu darbu vairāk atbilst.
 • Padariet Jūsu Brīvdienās Count: Uzziniet, kā, lai daži no jūsu nedēļas nogalē savā darba nedēļas mazāk stresa.